My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: ЦВК змінила членів окружкому №197 на Черкащині. На людей Губського?

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: ЦВК змінила членів окружкому №197 на Черкащині. На людей Губського?

Центральна виборча комісія на 197 окрузі, що на Черкащині змінила членів Окружної виборчої комісії. Кандидатами від нього в депутати Верховної Ради є Леонід Даценко, якого підтримала “Батьківщина” та самовисуванець, сучасний український лендлорд (поміщик, великий феодальний землевласник) Богдан Губський.

“ЦВК замінив 8 членів ОВК 197 (Канів)!!!”, – про це написав у своєму Твіттері бютівець Андрій Шевченко.

В 197 окрузі Канева точиться запекла боротьба не за перемогу, а за банальний підрахунок голосів. Станом на 18 годину 45 хв. окружна комісія обробила 48,63% протоколів. Обробила – це сильно сказано. Голова комісії, заступник голови, всього 12 членів комісії з вісімнадцяти десь зникли після появи Губського. Як повідомили члени комісії від “Батьківщини”, близько 4-ої ранку вчора членів ОВК “обдзвонили невідомі і пригрозили фізичною розправою, якщо ті прийдуть на засідання комісії”.

Наразі, по даним електронного підрахунку голосів ЦВК лідирує Губський з 34,67%. Даценко на другому -31,83%. Але за паралельним підрахунком голосів протоколів дільниць з мокрою печаткою за участі голови КВУ, представників руху “Чесно”,  виконавчого директора “Інституту масової інформації” Вікторії Сюмар, представників “Спільної справи”, а також громадських діячів,  перемагає з різницею в 4 672 голоси представник опозиції Леонід Даценко. За нього віддали голоси 28 тисяч 610 виборців. За Губського – 23 тисячі 938.

“Канівський “майданчик” біля вокзалу. Губському нема шо ловити”, – пише у своєму Твіттері журналіст Олександр Аргат.

“Геть з Черкащини донєцку банду каже Леонід Даценко. Грає гімн. Дядьки знімають картузи.Черкащина!”, – додає він.

Ще один округ, на якому вдалося перемогти “бабло”.

“Вертаємося з #197 у Каневі. Бо тут не боротьба, а народні гуляння з потенціалом переростання в Коліївщину”, – на останок написав Аргат в своєму Твіттері.

“Всі 8 нових членів ОВК 197 – люди Губського. Ми очікуємо екстренне засідання прямо зараз або вночі”, написав Андрій Шевченко, який перебуває на місці подій, – “У нас починається. Приїхав Губський. Новий голова починає засідання. Дуже тривожно”


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.401sec