My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: Боротьба триває й на 132 окрузі, що на Миколаївщині

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: Боротьба триває й на 132 окрузі, що на Миколаївщині

На виборах 2012 в 132 окрузі, що на Миколаївщині відбулась безпрецедентна подія, яка стала прецедентом. Там опозиціонер Аркадій Карнацький від “Батьківщини” змагається з регіоналом Віталієм Травянко.

На сайті ЦВК після 100 відсоткового електронного підрахунку бюлетенів раптом змінився переможець. Замість Карнацького, який там “провисів” переможцем добу, там передумали й “призначили” Травянко. Наразі Травянко з 39,97% (29 910 голосів) попереду Карнацького, в якого 39,66% (29 678 голосів).

За даними паралельного підрахунку протоколів з мокрими печатками  Карнацький попереду на понад 4000 голосів!

“Віддамо належне людям на Миколаївщині – попри тиск і погрози, вони обрали Корнацького депутатом, з відривом від регіонала Травянка понад 4000 голосів!”, – пише на своїй сторінці Facebook Анатолій Гриценко (“Батьківщина”).

“Це той самий Корнацький, хто першим (!) серед потужних підприємців не побоявся і відкрито (в інтерв’ю УП) заявив про тиск влади на бізнес і вказав безпосередньо на того, хто тисне – на Сім’ю.

Той самий Корнацький, бізнес якого почали прискорено знищувати, порушили купу кримінальних справ – і врешті-решт змусили кандидата в депутати покинути країну.

З вересня місяця він не вів кампанію, перебуваючи за кордоном, рятував себе і свою родину”, – пише Анатолій Гриценко.

“Зранку вилітаю у цей округ – захищатимемо вибір людей, проти волі яких влада діє без жодних обмежень, нахабно і цинічно.

132 округ, Миколаїв – бій не місцевого значення!”, – констатував він.

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.480sec