My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори2012: У 95 окрузі в Ірпені також готуються до штурму.

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори2012: У 95 окрузі в Ірпені також готуються до штурму.

У 95 окрузі в Ірпені, де перемагає кандидат від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» В’ячеслав Кутовий, можливий штурм ОВК.

Про це повідомляє сайт “Батьківщини”.

Кандидат під ПР Мельник остаточно переконався, що програє вибори, і біля приміщення, де розташована ОВК, зібралася велика група хлопців спортивної зовнішності, які мають намір атакувати комісію, щоб знищити бюлетені та протоколи голосування і зірвати підведення результатів голосування.

Попри звернення до присутніх на дільниці міліціонерів, правоохоронці не вживають жодних попереджувальних заходів.

Наразі опрацьовано 57.30% бюлетенів. Перемагає Вячеслав Кутовий , політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” з 25,96% (12 953 голоси).

Регіонал Петро Мельник з 24,33% (12 137 голосів) на другому.

За підрахунками бюлетенів з мокрими печатками виграє Кутовий. “Іду знову до Ірпеня, де наш кандидат Кутовий з відривом у 6000 голосів завалив їхнього генерала Мельника”, – написав вчора на своїй сторінці в Facebook Анатолій Гриценко.

За його словами, як досвідченого офіцера, “Важко вести війну на кількох фронтах. Ще важче – коли б’ють у спину. Ті, хто пообіцяв підтримувати…”.

“Боролися з Мельником. Якби тільки з Мельником…

Учора терпець увірвався.

На засіданні Ради Об’єднаної опозиціі, де ми вирішували, як захищати перемогу мажоритарників у найбільш проблемних 15 округах, на вимогу членів Ради Олександр Турчинов набрав Віталія Кличка прямо у залі засідань.

Кличко вислухав, пообіцяв нам підтримку в Ірпіні та запевнив Турчинова (члени Ради були свідками телефонної розмови), що УДАР негайно відкличе усі оті скарги, задля прискорення процесу підрахунку голосів.

А тепер увага! Щойно з Кутовим я перевірив документи в ОВК 95 округу. За останні три дні в ОВК подано 70 скарг, з них 32 – кандидатом від УДАРу, жодна скарга – ним не відкликана!

І ще увага! Останню скаргу кандидат від Кличка зареєстрував учора, 30 жовтня, о 23:45 – попри “твердое мужское слово” Віталія, яке він нам дав чотирма годинами раніше.

Я Вам навів лише факти. Емоції залишу при собі. Не вперше…
А висновки зробіть самі.”, – дописав в Facebook Анатолій Гриценко.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.454sec