My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори2012: Київ не здається. На 223 окрузі Левченко-Пилипишина йдуть фальсифікації

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори2012: Київ не здається. На 223 окрузі Левченко-Пилипишина йдуть фальсифікації

Вночі на 223 окрузі Києва було сфальшовано  вибори.

Таку думку озвучив свободівець Олександр Аронець Українській правді.

“Оскільки вчора ОВК 223 зупинялась на нічну перерву, за цей час Пилипишину вдалось сфальшувати вибори, які з різницею в майже 1000 голосів перемагав Юрко Левченко”, –  зазначив Аронець.

“Схема проста. Бюлетені відвозились назад на дільницю. Там мішки з бюлетенями скривалися і на бюлетенях за Левченка ставились додаткові позначки, таким чином роблячи ці бюлетені  недійсними”, – заявив він.

“Сьогодні голови ДВК, де Левченко перемагав на 200-300 голосів, приходили в ОВК з пакетами з мокрими протоколами. Ці пакети були пошкоджені, що є формальною підставою для перерахунку. Під це додавались скарги спостерігачів, скарги,  які були написані вже після завершення підрахунку особами, що не були присутні при підрахунку + повноваження яких, згідно закону не встановлено! Отже згідно закону ОВК не має права призначати перерахунок!” – наголосив він.

“Власне якщо вони будуть перераховувати, на цих дільницях результат за Левченка буде суттєво зменшуватись через велику кількість зіпсутих бюлетенів”, – додав він.

“Журналісти”, які присутні на підрахунку, активно беруть участь в процесі.

Світлина: Это - журналисты. Да, у них есть удостоверения. Кто из них "редактор", а кто "корреспондент", выяснить не удалось. Но если вы будете настойчивы и скажете, что на журналистов они не похожи, у них тут же появятся удостоверения доверенных лиц Виктора Пилипишина. Киев. Округ 223: Юрий Левченко vs Виктор Пилипишин. Час ночи.

На підрахунку також присутні люди зі зброєю.

223 округ: Люди зі зброєю. Фото Української правди

Правоохоронці вивели людину з зали та вилучили в нього травматичний пістолет. Вона мала дозвіл на носіння “травматики”. Міліціонери почали огляд та складення протоколу.

На окрузі опрацьовано 68,31% бюлетенів. Поки попереду свободівець Левченко з перевагою в 390 голосів.

Але за словами іншого свободівця Ігоря Мирошниченко, на 223 окрузі сімбіоз всіх можливих методів фальсифіуаці.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.395sec