My Great Web page


Интернет реклама УБС

На думку Грищенко, американці так і не зрозуміли всю глибину виборів в Україні

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! На думку Грищенко, американці так і не зрозуміли всю глибину виборів в Україні

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко вважає, що американці, не звачаючи на великий досвід демократії та фальшування виборів, так і не зрозуміли всю глибину виборів в Україні.

“Заява Держдепартаменту США щодо виборів в Україні не повністю відображає всю ситуацію з волевиявленням”, – вважає міністр.

“Ця заява заступника спікера Держдепартаменту. Саме він виступив з дуже короткою заявою, яке, на нашу думку, не повністю відображає її зміст, оскільки йде посилання на заяви місії ОБСЄ та інших інститутів”, – сказав він на прес-конференції в середу.

“Ми виходимо з того, що ціла низка моментів там просто не відображає реальність. Ми це питання готові обговорювати з нашими американськими партнерами, оскільки в будь-якій країні є свої складності. Ми не говоримо, що в нашому виборчому процесі немає недоліків”, – додав Грищенко.

І так, Держдеп США висловив стурбованість тим, що проведення парламентських виборів в Україні стало кроком назад у розвитку демократії в країні.

У вівторок голова Держдепартаменту Гілларі Клінтон також заявила, що нинішні вибори в Україні “стали кроком назад у порівнянні з парламентськими виборами 2007 року і президентськими виборами 2010 року”.

Місія ОБСЄ також розкритикувала українські вибори, заявивши, що “деякі аспекти передвиборчого періоду стали кроком назад у порівнянні з останніми виборами”.

Як відомо, фальшування виборів та підкуп виборців також мало місце в новій історії США, та завершилось близько півстоліття тому завдяки інституту шерифів.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.425sec