My Great Web page


Интернет реклама УБС

Українці в інтернеті зможуть розраховуватись електронними грошима в межах 8 тисяч гривен

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Українці в інтернеті зможуть розраховуватись електронними грошима в межах 8 тисяч гривен

На території України громадяни в інтернеті зможуть також розраховуватися електронними грошима, але в межах 8 тисяч гривен. Поки що.

Про це заявила Директор Генерального департаменту інформаційних технологій і платіжних систем Національного банку України Наталія Синявська, – повідомляє офіційний сайт НБУ.

«Електронні гроші – це вид розрахунків, які використовуються для розрахунків невеликими сумами в мережі інтернет. Для того щоб отримати електронні гроші на рахунок, клієнту не потрібно йти до банку, відкривати рахунок, вносити туди кошти. Він може це все зробити вдома, знаходячись за комп’ютером. Відкриваючи в системі електронних грошей рахунок, може внести туди або безготівковим шляхом поповнення, або, купивши скретч-карту з відповідним номіналом поповнення. Таким чином, клієнт отримує гроші на рахунок», – розповіла Синявська.

За її словами, використовувати електронні гроші можна в мережі Інтернет для здійснення покупок товарів або послуг.

«Головне, що потрібно знати українцям, це те, що ці гроші не персоніфіковані. Це означає, що невелика сума грошей (зараз вона обмежена до 8 тисяч гривень), не має ідентифікатора, кому вона належить. Ви ідентифікуєтесь в системі електронних грошей за своїми ідентифікаторами (або номер телефону або інший набір цифр), але ваше ім’я та прізвище ніхто не буде бачити. Тому ця система використовується для невеликих покупок в мережі інтернет. Гроші мають вираз тільки в електронному вигляді. Їх не можна взяти і помацати. Якщо у тебе залишилася якась сума, їх можеш потім  перевести у готівку », – зазначила вона.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.27MB | MySQL:40 | 0.379sec