My Great Web page


Интернет реклама УБС

Тимошенко вимагає у Януковича повернути її в колонію доліковуватися

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Тимошенко вимагає у Януковича повернути її в колонію доліковуватися

Юлія Тимошенко вимагає припинити її лікування під відеокамерами та перевести з лікарні в колонію.

По це вона повідомила в заяві на ім’я керівництва колонії та у відкритому листі до президента Віктора Януковича, який на прес-конференції зачитав захисник Тимошенко Сергій Власенко.

“Я вимагаю повернути мене до колонії в такому стані, як є. Лікуватися я буду на свободі, коли ви не будете підглядати за мною у замкову шпарину“, – звернулася до Януковича Тимошенко.

До відкритого листа її спонукало цинічний злив в інтернет відео в якому зображено жінку схожу на Тимошенко в лікарняній кімнаті.

“Я повідомляю, що відмовляюся від такого “лікування” під відеокамерами з трансляцією в інтернеті та на TV, яке більше схоже на перебування в катівнях ГУЛАГу. В таких умовах не лікують, а калічать”, – наголосила вона.

“Вчора у пересувній в’язниці, в яку ви перетворили мою лікарняну палату, я побачила по всіх каналах вашого телебачення відеозаписи мого тюремного побуту, знятого прихованими відеокамерами. Враховуючи крайню аморальність цього вашого вчинку, вирішила написати вам відкритого листа”, -писала Тимошенко.

“По-перше, я підтверджую автентичність цих матеріалів на 90% їх обсягу. Особливо в тій частині, яка стосується моїх занять лікувальною фізкультурою з лікарем реабілітологом в кімнаті для медичних процедур”, – підтвердила вона.

За її словами, працівники колонії, після оприлюднення цих відеозаписів на каналах телебачення передали їй точний план розташування всіх прихованих відеокамер, які встановлені за дорученням Януковича в приміщеннях, де вона перебуває.

“Суспільству, можливо, буде цікаво дізнатися, що три відеокамери встановлені в кімнаті для конфіденційних зустрічей із захисниками, дві приховані відеокамери безпосередньо в душовій кабінці та по одній над кожним з двох унітазів (вибачте за деталі). Камер скритого відеоспостереження встановлено таку кількість, що від них неможливо ніде сховатися ні вдень, ні вночі”, – писала Тимошенко.

“В спеціальній кімнаті біля моєї тюремної палати розміщені монітори цілодобового відеоспостереження за мною, яке здійснюють виключно чоловіки-офіцери, які працюють в колонії, чоловіки-офіцери, які працюють в прокуратурі, це покривають, чоловіки-офіцери, які працюють в СБУ, це технічно забезпечують. … Ці відеозаписи щоденно передаються вам в електронному форматі” – продовжувала Тимошенко.

У кожної нормальної людини в такому разі виникають цілком слушні думки, які яскраво озвучила Юлія Тимошенко.

“По-перше, що ви особисто хочете побачити на відеозаписах, зроблених прихованими відеокамерами в душі, в туалетах, в тюремній палаті, в кімнатах, де здійснюються медичні процедури з повним роздяганням?”, – задумалась вона.

“Що ви робите з цими фільмами? Проглядаєте самі або в веселій компанії з друзями? Можливо, ви отримуєте від спостереження за політичним опонентом-жінкою в роздягненому вигляді додаткову впевненість у собі та своїх політичних можливостях? Можливо, ви насолоджуєтесь такою специфічною владою над своїм політичним опонентом та відчуваєте себе завдяки цьому сильнішим та успішнішим?”, – продовжувала розмірковувати Тимошенко.

“Якщо на всі ці запитання ви самі собі відповіли позитивно, то це, Вікторе Федоровичу, діагноз і вам треба негайно анонімно лікуватися, бо це може перейти в хронічну стадію”, – зробила висновок Юлія Володимирівна.

Президент цивілізованої країни в центрі Європи в 21-му сторіччі підглядає в замкову шпарину за жінкою — політичним опонентом та отримує від цього неймовірну насолоду!

Громадяни цієї країни збираються голосувати на виборах в Верховну раду за партію, яка привела його до найвищої державної посади!

Повний текст відкритого листа Юлії Тимошенко до президента Віктора Януковича.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.423sec