My Great Web page


Интернет реклама УБС

В Києві відкрито автомобільний рух від зупиночної платформи «Лівий берег» до Харківського шляхопроводу

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! В Києві відкрито автомобільний рух від зупиночної платформи «Лівий берег» до Харківського шляхопроводу

17 жовтня 2012 року відкрито автомобільний рух від зупиночної платформи «Лівий берег» до Харківського шляхопроводу з виїздом на вул. Привокзальну.

Проект будівництва автомобільної дороги від зупиночної платформи «Лівий берег» до Харківського шляхопроводу є однією із складових будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній дільниці Київ-Московський – Дарниця, – повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури.

Дорога протяжністю 1480 м дозволить найкоротшим шляхом з’єднати Дарницький, Дніпровський райони з правобережною частиною міста та центром Києва. Нова автодорога значно зменшить потік автотранспорту у бік проспекту Возз’єднання і на ділянці Харківського шосе – від  Ленінградської площі до Харківського шляхопроводу, тим самим допоможе ліквідувати постійні затори автотранспорту для жителів цих районів.

Як відомо, в грудні 2011 року  впроваджено рух автомобільного транспорту ділянкою автодороги довжиною 1830 м від з.п. «Лівий берег» до перетину з вул. Здолбунівською. Для реалізації повноцінної проектної потужності залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві найближчим часом буде завершено будівництво розв’язки з Дніпровською набережною та реконструкцію Харьківського шляхопроводу, що забезпечить пропускну спроможність у кількості 35 тисяч автомобілів на добу. Ці роботи заплановано провести у 2013 році.

В цілому проект автодорожніх підходів залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в місті Києві являє собою автодорожню розв’язку з Наддніпрянським шосе на правому березі (виконану на сьогодні на 100%) і відповідно на лівому березі – розв’язку  з Дніпровською набережною, а також автодорогу вздовж залізничних колій через Харківський шляхопровід в напрямку станції Дарниця, з почерговим з’єднанням траси автодороги з вулицями Березняківською, Сортувальною та Здолбунівською.

Загальна довжина автодорожніх підходів – 15,1 км.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 16.99MB | MySQL:40 | 0.156sec