My Great Web page


Интернет реклама УБС

Призначено третій рейс Інтерсіті+ на Харків й з Харкова

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Призначено третій рейс Інтерсіті+ на Харків й з Харкова

Укрзалізниця призначила третій рейс Інтерсіті+ в напрямку Київ-Харків-Київ.

Так, за результатами моніторингу пасажиропотоків на 5 жовтня  призначено додатковий (денний) третій рейс швидкісних електропоїздів Інтерсіті+ за напрямком Київ – Харків, а на 7 жовтня (неділя) – третій рейс з Харкова до Києва, – повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури.

«Український  експрес» категорії Інтерсіті+ 5 жовтня (п’ятниця) відправиться зі станції Київ-Пасажирський  о 12 год. 15 хв. та прибуде до Харкова о 16 год. 45 хв.

7 жовтня (неділя) з Харкова поїзд вирушить о 13 год. 31 хв. і прибуде до Києва о 18 год. 00 хв. Попередній продаж квитків буде відкрито вже незабаром.

Й надалі, якщо запропонований денний рейс буде користуватися попитом, «Українські експреси» будуть відправлятися щоп’ятниці з Києва до Харкова та щонеділі з Харкова до Києва, таким чином у п’ятницю та неділю «Українські експреси» здійснюватимуть три рейси на день.

За словами заступника генерального директора Укрзалізниці Ігоря Гладкіх, п’ятниця та неділя – дні максимального попиту, коли ми маємо практично 100-відсоткову населеність існуючих рейсів.

З моменту впровадження швидкісного руху (27 травня) в Україні, послугами електропоїздів «Український експрес» скористалось понад 348 тис. осіб. Найбільш затребуваним маршрутом «Українських експресів» залишається напрямок Харків – Київ – Харків, населеність якого складає більше 80%.

По темі: Відбулось сезонне зниження вартості квитків на залізничному транспорті

Поїзд категорії Інтерсіті+ – денний швидкісний поїзд, що курсує в прямому сполученні з маршрутною швидкістю 90 км/год і більше при допустимій швидкості до 200 км/год.

У складі поїзду вагони з місцями для сидіння 1-го і 2-го класу.

До класу Інтерсіті+ відносяться електропоїзди «Український експрес» виробництва Hyundai Rotem. Поїзди Skoda відносяться до класу Інтерсіті.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.19MB | MySQL:40 | 0.338sec