My Great Web page


Интернет реклама УБС

Партія Єдиний нацрух Саакашвілі переходить в опозицію

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Партія Єдиний нацрух Саакашвілі переходить в опозицію

Правляча в Грузії партія Єдиний нацрух переходить в опозицію, але продовжить боротьбу.

Про це заявив президент Грузії Михайло Саакашвілі в вівторок 2 жовтня в спеціальному зверненні, повідомляє “Новини-Грузія”.

Єдиний нацрух вирішив перейти в опозицію, і він обіцяє, що як глава держави, буде сприяти тому, щоб після виборів парламент країни почав працювати і зумів вибрати голову парламенту і сформувати новий уряд.

За підсумками обробки даних з 25,17% виборчих дільниць, виборчий блок “Бідзіна Іванішвілі – Грузинська мрія” набрав на парламентських виборах за пропорційною системою 53,19% голосів виборців.

Партія “Єдиний національний рух” отримала 41,51% голосів.

“Як лідер Нацруху, заявляю, що наша партія переходить в опозицію”, – заявив Саакашвілі.

“Ми, як опозиційна сила, будемо думати про майбутнє країни і будемо боротися за те, що все, що було створено в Грузії в останні роки, з точки зору її розвитку, було збережено”, – сказав він.

“У результаті цих досягнень Грузія стала відомою в усьому світі, до якої відносяться з великою симпатією, і які-б загрози не створювалися досягнутим здобуткам, в найближчі місяці і роки їх знищення неможливо уявити”, – зазначив Саакашвілі.

“Для мене були фундаментально неприйнятні погляди коаліції” Грузинська мрія “, між нами глибока різниця. І ми вважаємо, що їх погляди вкрай невірні. Але демократія працює так, що рішення приймає більшість грузинського народу. І ми поважаємо цей вибір”, – сказав президент .

“Те, чого ми змогли домогтися після” Революції троянд “у Грузії, дуже значно не тільки для історії країни, це один з найцікавіших періодів в історії держави”, – зазначив Саакашвілі.

Президент також подякував своїм прихильникам, які підтримали курс нинішнього уряду і президента, і висловив упевненість, що курс на прогрес і розвиток Грузії не має альтернатив.

“І ми всі продовжимо боротьбу, вірячи в це, хоч би які були виклики сьогоднішнього дня”, – заявив він.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.23MB | MySQL:40 | 0.383sec