My Great Web page


Интернет реклама УБС

НАКЛЕПУ НЕ БУДЕ

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! НАКЛЕПУ НЕ БУДЕ

Верховна Рада скасувала закон про наклеп.

Депутати прийняли постанову про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в першому читанні проекту Закону України “Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини”.

Автор закону, за сумісництвом автор постанови про його скасування Віталій Журавський, голосував “За” в обох випадках виходячи з “політичних мотивів”. Залишаючись при цьому за його словами на одних ідейних позиціях. Вже навіть в такому випадку, ті хто описували б хитромудрі політичні ходи депутата Журавського при діючому законі про наклеп ходили б під статтею того закону тільки тому, що розмірковували про можливі мотиви народного обранця в прийнятті прямо протилежних рішень.

Вже саме тому закон про наклеп в основі своїй політичний.

“За” проголосували 349 депутатів. 174 Партія регіонів, 56 – “БЮТ-Батьківщина”, 45 – НУНС, 23 – КПУ, 20 -Народна партія, 18 – із депутатської групи “Реформи заради майбутнього” та 13 позафракційних депутатів.

Єдиним народним обранцем, який хоче бачити тюрми переповнені журналістами виявився депутат від Партії регіонів Василь Кисельов.

“Рішення прийнято. Давайте надалі таких рішень не приймати”, – прокоментував голосування спікер Верховної Ради Володимир Литвин.

По темі: Україна та Росія together. Штраф за наклеп зближує

В школах юних громадян України вчать сім раз відміряти та раз відрізати. Спершу думають, потім приймають рішення.

Журавський та ті хто за ним в школах не вчились.

Вони провокують суспільство. Щоб знати як його “разводить как котят”.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.399sec