My Great Web page


Интернет реклама УБС

Верховна Рада прийняла за основу закон про наклеп

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Верховна Рада прийняла за основу закон про наклеп

Верховна Рада прийняла в першому читанні проект Закону про наклеп – проект Закону №11013 від 19.07.2012 про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини.

За законопроект депутата від Партії регіонів ЖУРАВСЬКОГО Віталія Станіславовича проголосувало 244 народні депутати. Проти 14.

В українських реаліях прийняття в цілому даного закону означатиме тільки одне – наступ на свободу слова значно посилиться.

Законопроектом передбачено посилення відповідальності за наклеп, анахронізм, який в незалежній Україні був скасований в 2001 році.

Так наклеп, тобто поширення завідомо неправдивих відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи або підривають його репутацію, карається штрафом в розмірі від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до одного року.

Наклеп, що міститься в публічному виступі, публічно демонструються в творах або засобах масової інформації, – карається штрафом в розмірі від 1000 до 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного року до двох років, або арештом на строк від трьох до шести місяців, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

По темі: Україна та Росія together. Штраф за наклеп зближує

Ті ж самі дії, що спричинили стійкий розлад здоров’я особи,- караються обмеженням або позбавлення волі від 3 до 5 років.

При діючій правоохоронній та судовій системі робота журналістів тепер напряму буде залежати від стану здоров’я тих, кого ми обрали до влади.

Мешканці міста Малин, Брусилівського, Володарсько-Волинського, Коростишівського, Малинського, Народицького, Радомишльського, Черняхівського районів Житомирської області, що складають 66 виборчий округ, зможуть дати об’єктивну оцінку кандидату в народні депутати Журавському Віталію Станіславовичу.

А також ми всі тим, хто підтримав проект Закону №11013 від 19.07.2012 про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.504sec