My Great Web page


Интернет реклама УБС

А клоун Валера не буде голосувати за “банду Януковича”

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! А клоун Валера не буде голосувати за “банду Януковича”

Клоун Валера, що на Хрещатику, показав приклад відстоювання своїх прав активними громадянами України.

Звичайна картина для всіх українських міст. Люди в погонах вирішили “скосити капусту”. Як вони це роблять з бабцями, що приїїжджають в міста продавати свою продукцію, вирощену важким трудом. Робота клоуна також важка, як і більшість інших професій.

Побачивщи клоуна на Хрещатику, який на перше вересня там розважав публіку, в очах людей в погонах від нудьги заклацали долари. Й сходу:”А де дозвіл!”

Клоун Валера, як він каже, на Хрещатику двадцять років. Але яке це має відношення до доларів в очах. Раніше, з нормальними очима, люди в погонах його бачили. З доларами – мана якась. І зразу згадали про дозвіл.

Того погожого дня чи то доларів у клоуна Валери не було, чи то плани на них були інші, але в чоловіків з дубинкою та наручниками (так звичайно ходять за дозволами) день виявився невдалим. Замість приємного хрусту купюр прийшлось слухати нудну промову.

Виявилось, що клоун Валера не тільки не бажає ділитися з поважними особами, бандитами називає. Не бажає підкорюватись злодійській владі. Та геть не збирається голосувати за “банду Януковича”.

Й що зовсім образливо, за саму Партію регіонів.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.475sec