My Great Web page


Интернет реклама УБС

В пошуках зближення України та Росії: добровільна здача відбитків пальців

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! В пошуках зближення України та Росії: добровільна здача відбитків пальців

В пошуках шляхів зближення України з братньою Росією “Активні українці” підкидають чергову зачіпку для української влади. Дякуючи поступальним діям їх російських колег таких базових тем стає все більше.

Нещодавно “Активні українці” дорікнули українську владу в тому, що в питанні покарання за наклеп Україна пасе задніх. Оперативно відреагувавши, народний депутат від Партії регіонів, член групи з міжпарламентських зв’язків з Російською Федерацією, Віталій Журавський, зробив спробу усунути недолік.

Північний сусід знову випередив. Міністр внутрішніх справ Росії видав наказ, який в деталях регламентує процедуру зняття відбитків пальців для тих, хто добровільно вирішив скористатися таким правом. В документі встановлено алгоритм дій співробітників органів внутрішніх справ при добровільній дактилоскопічній реєстрації громадян, які до цього були “розпливчасті”.

“Якщо раніше ця схема була досить розпливчастою, і в різних регіонах, а то і відділеннях, часом, діяли свої правила, то тепер все уніфіковано, наведено, як кажуть, до єдиного зразку, з чіткими часовими рамками”, – пишуть російські ЗМІ.

Додаток до наказу містить рекомендації як правильно писати заяву, адреси підрозділів органів внутрішніх справ, де можливо здати відбитки пальців. Вказано куди скаржитись, якщо прохання про добровільну дактилоскопічну реєстрацію громадян чомусь відхилять.

Документ містить вичерпний перелік причин за якими добровольцю можуть відмовити в добровільній здачі відбитків пальців. Наприклад, якщо ви не громадянин Росії, то можуть виникнути з цим проблеми.

З метою покращення життя громадян, які жадають тісного зближення з братнім російським народом, влада України вже сьогодні має зробити сміливі кроки назустріч очікуванням. Члени групи з міжпарламентських зв’язків з Російською Федерацією мають швидко виробити відповідні рекомендації міністру внутрішніх справ України та вимагати негайного його виконання. При намаганнях затягувати вирішення цього важливого питання звернутись до Комуністичної партії України за допомогою, яка зараз в амнезії й не пам’ятає, що вона, намагаючись вернути країну народу, в даний час в парламентській більшості, тобто у владі. Їх виборці, бажаючи інтегруватись з Росією, відмову від чіткого регламентування добровільної дактилоскопічної реєстрації не зрозуміють. Сприймуть як саботаж.

Врешті звернутися до президента. Тому як “язик”, штраф за наклеп, добровільна здача відбитків пальців в загальних злиднях – це те, що нас зближує.

І тоді… Тоді юрба прихильників тісної інтеграції з Росією лине в відділення внутрішніх справ, де в світлих, просторих приміщеннях, без черг, привітливі інспектори з філіжанкою кави будуть чекати на добровільну здачу відбитків пальців рук. Вони просто не зможуть нам відмовити, тому як процедура буде чітко регламентована й у випадку відмови є куди скаржитись.

Але якщо інспектори, державні чиновники не зможуть відмовити, привітливо будуть чекати з кавою нас в світлих, просторих приміщеннях з метою допомогти в вирішенні наших питань, то навіщо нам тоді Росія?


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.08MB | MySQL:40 | 0.160sec