My Great Web page


Интернет реклама УБС

Меркель не заплатила Януковичу за Тимошенко 7 мільярдів доларів

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Меркель не заплатила Януковичу за Тимошенко 7 мільярдів доларів

Переважна більшість українців констатували, що покращення життя вже сьогодні не відбулось. Тепер всі інші розуміють чому. Винна Тимошенко.

Оборудка тисячоліття, в результаті якої в Україну мало надійти 7 мільярдів доларів, так і не відбулась. Меркель відмовилась заплатити Януковичу за Тимошенко.

Президент Віктор Янукович пропонував канцлеру Німеччини Ангелі Меркель “викупити” екс-прем’єра Юлію Тимошенко за 7 мільярдів доларів, – розповів в інтерв’ю виданню Остров  Олег Рибачук, один із засновників руху “Чесно”.

“Ну, хочете Тимошенко, тож сплатіть, вона ж вкрала 14 мільярдів, так ми віддамо її за половину ціни”, – своїми каналами дізнався він про таку привабливу пропозицію від Януковича.

“Це інформація від помічника Меркель. Хтось із товаришів регіональних переконав Януковича, що Тимошенко вкрала й вивела в Євросоюз 15 мільярдів доларів. Звідки цифра така – хрін його знає. І Янукович був шляхетний, він запропонував Меркель за півціни її викупити. І мені радник Меркель розповів, що вона довго приходила до тями, а коли отямилася, перестала з ним вітатися”, – розповів Рибачук.

В тій, незрозумілій для нас Європі шляхетність Януковича недооцінили та перестали з ним вітатися. Зрозуміло тепер чому він вирішив зробити паузу на шляху до європейської інтеграції. В Партії регіонів проффесіонали зазвичай роблять такі пропозиції, від яких неможливо відмовитись. А тут повне ігнорування. Тому потрібен час аби європейські лідери доросли до розуміння шляхетності проффесіоналів.

Тим більше коли справа йде про гроші й великі. А недоотримання 7 мільярдів, то вже “кидок”. Причому “розвели” їх на ту суму, яка конче була необхідна для покращення. Тому хтось має за це відповісти.

Очевидно, що Тимошенко, знаходячись за ґратами в Київському СІЗО, в Качанівській колонії, зустрічаючись з європейськими лідерами та їх представниками, відмовляла тих від потрібної для країни оборудки. Зумисно перешкоджала амбітним планам президента найбільшої європейської держави, який заради грошей для своєї країни пропонує звичайні для нього, перевірені багатьма роками на своїй рідній землі речі.

Тимошенко “світить” нова кримінальна справа.

А Європа не розуміє. Тому ми “в паузі”.

Яка там Європа. Гондурас звичайний.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.493sec