My Great Web page


Интернет реклама УБС

В Турцію та без віз вже сьогодні

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! В Турцію та без віз вже сьогодні

Туреччина ще більше відкрила двері для українців. Віза, яку туристи отримували по прибутті в аеропорти країни, скасована.

Щоправда не для всіх.

Як і обіцяв міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, з 1-го серпня 2012 українці можуть відвідувати Туреччину без обов’язкової візи.

Він нагадав у своєму Твіттері:”… усім, хто з якихось причини вирішив відпочивати не в Україні: сьогодні набула чинності угода про скасування віз з Туреччиною”.

По темі: В Турцію та без віз на 60 днів

Угода між Україною і Туреччиною передбачає, що громадяни країн можуть перебувати на території іншої держави без візи до 30 днів.

Але загальний термін перебування громадян на території іншої держави не повинен перевищувати 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

 

При перевищенні термінів громадяни обох країн, які мають намір перебувати на території іншої країни більше 90 днів або з метою працевлаштування, об’єднання з сім’єю або навчання повинні отримати візу відповідно до законодавства держави перебування.

По темі: Українці без віз зможуть подорожувати. Поки що в 43 країни

Проїзними документами, дійсними для поїздок українців до Туреччини, згідно із зазначеним угодою, є закордонний паспорт громадянина України, проїзний документ дитини, посвідчення особи моряка та посвідчення члена екіпажу літака (за наявності запису в декларації/польотному завданні).

Міністр Грищенко, який побував, мабуть, в багатьох країнах так і не зрозумів з яких причин українці їдуть відпочивати в інші країни.

При цьому маючи мальовничі місця, моря та гори.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.27MB | MySQL:40 | 0.481sec