My Great Web page


Интернет реклама УБС

Україна та Росія together. Штраф за наклеп зближує

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Україна та Росія together. Штраф за наклеп зближує

Віталій Журавський

Влада України, покращуючи й надалі життя, вирішила урізноманітнити сфери покращення. Штраф за наклеп, на її думку, одне з найнеобхідніших рішень на даний час.

Народний депутат від Партії регіонів Віталій Журавський, зареєстрував у Верховній Раді законопроект який пропонує значно посилити відповідальність за образи і наклеп.

На минулому тижні портал “Активні українці” звернув увагу громадян України на значне наше відставання в цьому важливому питанні від братньої Росії. Східний сусід вів в дію закон, який встановлює штраф за таке явище, як наклеп. За задумом авторів, даний акт мав би стати рушійною силою в становленні морально-культурного періоду в житті країни. Ми висловили стурбованість тим, що й тут Україна пасе задніх.

Не довго музика та грала.

Настають цікаві часи. Завдяки депутату Журавському, члену групи з міжпарламентських зв’язків з Російською Федерацією, Україна завмерла в очікуванні нового етапу розвитку – морально-культурного, який ми втратили в 2001 році, коли відмовились від відповідальності за наклеп. За його спостереженнями тепер “люди будуть думати перед тим, як щось сказати”.

Жодних сумнівів в цьому не може бути, оскільки ми пішли далі Росії. Там, не знаючи наших грандіозних планів, встановили відповідальність лише у вигляді штрафу в 5 млн. рублів, що становить всього 2,0 млн. гривен по курсу НБУ. Влада України більш гуманна. Штраф згідно законопроекту, передбачається геть смішний – від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів (8 500 – 17 000 грн. Неоподаткований мінімум 17 грн. відповідно до Податкового кодексу України від 02.12.10 р. № 2755-VI).

Якщо “людина не думає”, то є й виправні роботи строком до 1 року.

По темі: Верховна Рада прийняла за основу закон про наклеп

Якщо вона навіть після цього не включила думалку та тупить, коли поширена інформація привела до серйозного погіршення здоров’я, то передбачається ввести тюремне ув’язнення на термін 3-5 років. Якраз ізолювавши тих що не думають, які залишились стануть основою для формування морально-культурної нації.

Й головне, європейські цінності стануть нам ближче, де штраф за наклеп можна отримати в незалежному, сильному, об’єктивному та неупередженому суді. Або там же довести зворотнє.

З таким судом то вже буде зовсім інша система в Україні. Буде зовсім інша країна.

Але де тоді Україна та Росія together.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.708sec