My Great Web page


Интернет реклама УБС

У Росії знову штраф за наклеп. Україна пасе задніх

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! У Росії знову штраф за наклеп. Україна пасе задніх

В Росії, після років наклепів, знову настає морально-культурний період. Вступає в дію закон, який встановлює штраф за таке явище, як наклеп.

Президент Росії Володимир Путін заявив на зустрічі з лідерами думських фракцій, що не вважає надмірним повернення кримінальної відповідальності за наклеп.

“Я думаю, ви зі мною погодитеся, що якщо нам не вистачає поки загальної культури, моральних і моральних обмежень, то [вони] мають бути обов’язково, в тому числі, і морально-правові”, – сказав російський лідер.

Поправки до Кримінального кодексу, схвалені Радою Федерації в середу, максимальний штраф за наклеп встановлюють на рівні в 5 млн рублів.

“Еліта” України, яка прагне до “руського міру”, приймає закони про “язики”, прагне в Митний та інші Союзи з братньою Росією, навіть з цією метою грається в федералізацію, теж має проявити креатив та подумати про морально-культурний етап розвитку. Встановивши штраф за наклеп на рівні 1,5 млн. грн стане легше спілкуватись з суспільством, з опозицією.

Після такого кардинального кроку стане зрозумілішим чому навіть “миші ебу…. під патронатом президента”.

Штраф за наклеп підтвердить євроінтеграційні прагнення держави. Ми станемо ближче до таких нам важливих та зрозумілих європейських цінностей, до європейського рівня життя.

І хоча сам по собі штраф за наклеп необхідна штука, але як казав один класик:”А судьи кто!”. Це коли в об’єктивному та неупередженому, в сильному та незалежному Українському суді можливо довести “наклеп”, а також довести зворотнє.

Це коли штраф за наклеп йде після формування справжньої судової системи. Третьої гілки влади.

В цивілізованій системі України.


1 Коментарівbigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.429sec