My Great Web page


Интернет реклама УБС

Новий сервіс Youtube для учасників протестів

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Новий сервіс Youtube для учасників протестів

Youtube ввів новий сервіс для тих, хто освоює таку форму дозвілля, як протести.

Враховуючи те, що відео-сервіс YouTube став майданчиком для висловлення своєї позиції громадянами не тільки в цивілізованих країнах, а й в такій як наша, було введено новий інструмент (Face blurring-розмиття обличчя), який дозволяє приховати обличчя у відео одним натисненням кнопки.

“Як громадяни продовжують грати важливу роль у забезпеченні новин та кадрів з усього світу про права людини,  YouTube прагне до створення ще більш ефективних засобів, щоб допомогти їм”, – сказано в блозі

“Якщо ви хочете поділитися чутливими ​​кадрами протесту, не піддаючи особи причетних активістів…, наша технологія розмивання обличчя є першим кроком у напрямку забезпечення візуальної анонімності відео на YouTube”.

Для цього, використовуючи розділ Video Enhancements tool, відео, яке ви хотіли б змінити перед публікацією, побачите попередній перегляд того, як ваше відео буде виглядати. При збереженні змін у відео, нова копія створюється з розмитими обличчями.

Також надана можливість для видалення оригінального відео.

Пропонована така висока технологія викличе певний дискомфорт в правоохоронних органах країни, яка знаходиться в центрі Європи й прагне в Європейський союз. Тому як стане майже неможливим знаходити порушників серед протестувальників, як, наприклад, при зіткненнях під Українським домом. Тому як ті, звичайно, з відкритими обличчями, що не скажеш про правоохоронців в шоломах та забралом. А якщо в шоломі то й порушників не встановлено.

Тепер, дивлячись на кадри, де з однієї сторони в шоломах, а з іншої з розмитим обличчям в правоохоронців будуть проявлятись ознаки нудьги.

При таких обставинах владі очевидно важче буде стримувати свої євроінтеграційні прагнення.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.409sec