My Great Web page


Интернет реклама УБС

Молдова вернула країну народу

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Молдова вернула країну народу

Молдова наблизилась ближче до Європи, повернула країну народу.

Засудити злочини тоталітарного комуністичного режиму і заборонити комуністичну символіку – відповідний законопроект ухвалив парламент Молдови 12-го липня. Крім цього, закон забороняє просування тоталітарних ідеологій в будь-якій формі, – повідомляє портал Крим 24.

Крім того, прийняті доповнення в закон про політичні партії виключають використання політичними партіями атрибутики “тоталітарних політичних режимів”, під якими мається на увазі, зокрема, серп і молот. Використання зображення серпа і молота буде каратися штрафами в розмірі від 200 до 1000 доларів у перерахунку.

Європейський союз відмовився від використання комуністичної символіки.

В травні 2011 року парламент Грузії прийняв “Хартію свободи”, що забороняє в країні радянську символіку.

Після восьми років правління комуністичного президента Владимира Вороніна (2001-2009) й Молдова покінчила з совковим комуністичним минулим й твердо направилась в Європу, до європейських цінностей. Зараз вже не секрет, що після згортання демократичних перетворень в Україні після перемоги на виборах президента Віктора Януковича, Молдова стала флагманом пострадянських країн на шляху до Європейського союзу.

Свого часу колишній президент Європарламенту Єжи Бузек пояснив, чому Молдова зараз набагато швидше рухається до євроінтеграції, ніж Україна. «Причина в тих процесах в Україні, про які ми з вами говорили. У той же час Молдова з 2009 року домоглася помітного прогресу в адаптації європейських норм і правил, реформуванні економіки. Вона як і раніше є дуже бідною країною, у них залишається проблема Придністров’я, але вони працюють над вирішенням цих питань», – сказав він.

Цікаве співпадіння, там де відмовляються від комуністичних символів, рівень життя звичайних громадян вищий. Європейський союз, Грузія, Молдова на черзі.

Українці! Вернемо й ми Україну народу.

На чергових парламентських виборах.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.32MB | MySQL:40 | 0.393sec