My Great Web page


Интернет реклама УБС

Сумщина таки буде на виборах-2012 обирати Волкова. Але не від БЮТу

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Сумщина таки буде на виборах-2012 обирати Волкова. Але не від БЮТу

Жителі Сумщини таки будуть мати честь обирати Олександра Волкова на виборах-2012.

“Для тих, хто переймався (тобто для нас з Вами-прим. автора): ‘Батьківщина’ не затвердила Волкова кандидатом від опозиції – він ітиме самовисуванцем. Знаю від самого Волкова”, – написав в своєму Твіттері народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко.

Олександр Волков був радником екс-президента Леоніда Кучми та мав на нього неймовірно великий вплив. Аж до призначення Віктора Медведчука керівником адміністрації президента Кучми. Був членом фракції “Заєду”, потім – СДПУ(о), “директором парламенту”. Пізніше він почав співробітничати з Юлією Тимошенко. Але на виборах-2006 та не включила його в список (це були перші вибори в незалежній Україні за партійними списками).

“Після того як Юлія Володимирівна нас зрадила – не тільки мене й ідеали, але і мою родину”, – заявляв свого часу Волков, він створив фракцію “херов та бубліков”. Потім блок “Кучма”, який на виборах-2007 отримав результат близький до абсолютного нуля (0,1% – округлено).

На початку 2012 року, будучи куратором Сумської обласної партійної організації “ВО “Батьківщина”, пробував свої сили, зондував повітря Сумщини як потенційний кандидат в народні депутати від БЮТу.

Єдиномудре рішення прийнято! Партією “Батьківщина”. Самим Олександром Волковим.

Залишилось одне. Й головне! Прийняти мудре рішення виборцям чарівного Сумського краю на виборах-2012. Згадати, що ж такого корисного було зроблено свого часу народним депутатом України Олександром Волковим як законодавцем. Які закони України були прийняті за участю його чи особисто направленні на створення політичної, економічною, судової чи будь-якої іншої системи в Україні направленої на людей-громадян України, а не проти них. Які його рішення як “директора парламенту”, особи наближеної колись до царя привели до покращення вже тоді. Чи можливо він в парламенті займався виключно своїми особистими справами. А зараз з горілкою “Волкофф” ви маєте те забути.

Й піти проголосувати.

Це стосується кожного колишнього чи то депутата, чи члена уряду, чи президента. Звертаємо увагу: депутат голосував раніше за які закони, уряд, членом котрого був теперішній кандидат, приймав раніш які рішення, президент підписував які укази маючи повноваження. Все просто.

Думайте й голосуйте. Ви вибираєте своє майбутнє!.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.410sec