My Great Web page


Интернет реклама УБС

Активні громадяни України озвучили вимоги вже й до опозицїї

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Активні громадяни України озвучили вимоги вже й до опозицїї

Активні українці, активні громадяни, котрі голодують під Українським домом, після того, як опозиційні лідери “отримали перемогу” і розійшлись готуватись до виборів, висунули вимоги до “переможців”.

“6 липня ви, лідери опозиційних партій, оголосили про власну перемогу, провели ряд прес-конференцій і покинули протест. Ви покинули поле бою біля Українського дому. Ви залишили долю української мови на милість Литвина та Януковича”, – зазначається у відкритому листі учасників голодування до лідерів опозиційних парламентських партій.

Вони акцентували увагу на те, що закон про мову не зупинено остаточно. Що партія регіонів активно організовує «підтримку» закону Колісніченка-Ківалова в регіонах. Щодо протестних дій відкрито кримінальні справи. Опозиційні політики роз’їхались ділити списки та округи.

Ми, учасники громадського протесту біля Українського дому звертаємось до лідерів опозиційних партій з такими вимогами:

1. Виключити з своїх лав народних депутатів за злочинною недбалістю яких, було проголосовано антиукраїнський мовний закон. В першу чергу покарання повинні нести А.Кожемякін, М.Мартиненко та М.Томенко, які відповідають за організацію роботи опозиції в сесійній залі.

2. Призначити відповідальних за протидію мовному терору влади.

3. Лідер Об’єднаної опозиції А.Яценюк повинен персонально взяти на себе відповідальність за згортання акцій протесту та в разі набрання чинності закону скласти з себе повноваження опозиційного лідера

4. Відмовитись від використання партійних брендів під час акцій національного опору

5. Зобов’язатись не брати у списки власних партій осіб які голосували за Харківські угоди, конституційні зміни 2011 року, податковий кодекс, закон про мови.

6. Включити до програм партій пункт про захист та розвиток української мови та культури.
Вимагаємо від вас повідомити про рішення щодо окреслених нами питань до 16 липня. Суспільство має право знати хто реально вболіває за долю української мови та держави, а хто париться на цій святій темі, – зазначено в листі.

Вимоги до опозиції стають більш прискіпливими. Це плюс. Головне не забувати про діючу владу. Й бути до неї ще більш прискіпливим. Й пам’ятати про це на чергових виборах.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.409sec