My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори-2012: Ющенко також повертається. Навіщо?!

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Вибори-2012: Ющенко також повертається. Навіщо?!

Віктор Ющенко

Віктор Ющенко також спробує себе, свої сили в парламентських виборах 2012, – такими планами він поділився на прес-конференції 26 червня.

Після звучних намірів попрацювати на благо народу Віктора Медведчука та Олександра Волкова, ще один ескулап від політики вирішив вийти з забуття та втілити мрії, які якимось дивним чином не були втілені на високих посадах раніше. Маючи в минулому державні важелі, вплив, а Віктор Ющенко підтримку більш ніж половини країни, про благо народу, про потреби нації ніхто з них не згадував.

Перемігши на президентських виборах 2004, заручившись підтримкою мільйонів своїх громадян, замість дотошної праці організовувати та контролювати роботу своїх придворних на благо тих громадян, турист Ющенко забув про них, дременув більш ніж на півроку в мандри по світу, де його приймали на найвищому рівні в поважних державних та міждержавних  інститутах завдяки ж тим громадянам, які з Майдану занесли його в завітне президентське крісло. А після повернення з теплих країв несподівано виявив, що громадяни, народ тобто, дивлячись на дотошну працю тих придворних, але на своє благо,  його вже не розуміє. Тому й підтримка вже не та, про що яскраво натякнули вибори в Верховну Раду 2006 року, коли політична сила, почесним президентом якої він був та є, виявилась вже третьою. Та й то в блоці з соратниками. А з таким результатом, з такою підтримкою вже не до народу та його блага. Про себе потрібно думати.

От і думав президент Віктор Ющенко про своє майбутнє, привівши до влади теперішню владу. Яка його зараз й оберігає. Не тільки не за гратами, як його колишніх соратників, а й з державної дачі не жене.

Й тепер, будучи залежним від теперішньої влади, маючи підтримку населення близьку до абсолютного нуля, бувший президент має намір втілювати “королєвькі” мрії, згадавши про націю. Навіщо?!

“Брєд”, як кажуть наші сусіди. Але який можливий, виявляється, в нашій країні. Важко уявити, коли в цивілізованих країнах світу бувші повертаються щось довтілювати. Сантехніка, після роботи якого все тече, ніхто не викличе. Але Україна особлива.

Якось влучно десь було сказано, що вся поведінка, весь облік Віктора Ющенко підкреслює в ньому образ невизнаного генія. Можливо це так – час покаже. Можливо нація живе в іншому вимірі й не розуміє величі свого генія. Можливо навпаки, геній живе в іншому світі й не розуміє націю.

Політик має бути на півкроку попереду свого народу. Не позаду, тому як там лідерів немає. Й не далеко попереду, тому як його не побачать. На півкроку, щоб за ним йшли. Геній Ющенко не дозволяє йому бути політиком, а похід в Верховну Раду – це політика.

Якщо він геній, він має бути мислителем, філософом, поетом.

Навіщо тоді сьогоденні його роздуми про велике?

Як політик Віктор Ющенко чудово розуміє націю, яка дала йому можливість  під розмірковування про Кочубея, Хмельницького, Мазепу, Грушевського, заманюючи нас в цікаву далеку історію, тут і зараз, в останні роки свого царювання, тяжко думаючи про все теж благо народу, через підконтрольний йому Національний банк, успішно вивести більше 10 мільярдів гривень платників податків на приватні банки, які належали тим, які зараз у владі й охороняють його. Й без жодного контролю з боку держави (тимчасові адміністрації з’явились в банках, які рефінансувались пізніше).

На виборах 2004 був такий собі КОзак, якого тоді під охороною водили на телебачення, де з блакитних екранів обливав чорним брудом об’єднану опозицію на чолі з Ющенко. Часи змінюються. На виборах 2012 кОзак Ющенко, з тими, які його охороняють, буде обливати чорним брудом вже іншу об’єднану опозицію, своїх колишніх соратників.

Тим самим віддячуючи своїм охоронцям.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.424sec