My Great Web page


Интернет реклама УБС

Клавіатура Logitech Wireless Solar Keyboard K760 для Mac, iPad і iPhone на сонячній батареї

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Клавіатура Logitech Wireless Solar Keyboard K760 для Mac, iPad і iPhone на сонячній батареї

Бездротова клавіатура Logitech Wireless Solar Keyboard K760, на відміну від інших подібних пристроїв, не потребує батарейок або акумуляторів. Пристрій введення, розрахований на використання спільно з Mac, iPad і iPhone і працює від вбудованої сонячної батареї.

Завдяки простим перемиканням Bluetooth Logitech Wireless Solar Keyboard K760, клавіатуру можна привязати до трьох пристроїв і перемикатися між ними без необхідності повторного підключення. Це означає, що можна перейти від набору тексту на вашому Mac в вашому IPad до iPhone – і назад – з простим натисненням кнопки.

Виробник рекламує, що сонячна батарея здатна підживлювати акумулятор клавіатури від будь-якого джерела світла – навіть в умовах слабкого або штучного освітлення, як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. При повному заряді зможе працювати протягом трьох місяців – навіть у повній темряві (з розрахунку роботи по вісім годин в день).

Розкладка клавіатури включає клавіші Command, Brightness, Eject і інші клавіші, до наявності яких звикли користувачі комп’ютерів Apple.

Як очікується Logitech Wireless Solar Keyboard K760, буде доступна в США і Європі на початку червня 2012 року.

Рекомендована роздрібна ціна $ 79,99.

logitech.com


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.387sec