My Great Web page


Интернет реклама УБС

Сорока:”Німецькі лікарі не плутають клятву Гіппократа з клятвою Януковичу”

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Сорока:”Німецькі лікарі не плутають клятву Гіппократа з клятвою Януковичу”

Лікарі клініки «Шаріте» не плутають клятву Гіппократа з клятвою Януковичу та лікують незаконно засуджену Юлію Тимошенко вахтовим методом.

Про це заявила прес-секретар лідера партії «Батьківщина» Марина Сорока.

«Спеціально для сайту УНН, який пов‘язують з Ганною Герман, нагадую слова німецького лікаря Лутца Хармса про те, що медики клініки «Шаріте» лікуватимуть лідера опозиції Юлію Тимошенко вахтовим методом», – сказала вона.

Прес-секретар нагадала, що «і доктор Лутці Хармс, і його наступниця Аннетт Райссхауєр також повідомляли, що лікування триватиме понад півроку і що перебувати в «довготривалих відрядженнях» вони не можуть».

«Підкреслюю, що німецькі лікарі повертаються до своєї роботи в клініці «Шаріте» після лікування Юлії Тимошенко у Харкові не тому, що це забаганка «вередливої» Юлії Тимошенко, яку більше півроку Банкова позбавляла медичної допомоги, а тому що вони працюють вахтовим методом та виконують свою обіцянку зробити все можливе для одужання Юлії Тимошенко»,- наголосила Марина Сорока.

«На відміну від пенітенціарної служби та людей в білих халатах з МОЗ, німецькі лікарі не плутають клятву Гіппократа з клятвою Януковичу і на перше місце ставлять інтереси пацієнта», – наголосила прес-секретар.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:45 | 1.262sec