My Great Web page


Интернет реклама УБС

Гриценко: мовний провокатор №1 – Янукович?!

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Гриценко: мовний провокатор №1 – Янукович?!

Звернули увагу? Янукович щодо мови-языка мовчить. Уже шостий день поспіль. Рада заблокована, в ній протистояння і бійки. В ефірах скандали і сутички, ведучі talk-show від них у захваті. В Інтернеті емоції зашкалюють, мова-язык на форумах забивають усі інші теми. Люди чубляться у маршрутках, лаються в офісах і на кухнях… , – пише на своїй сторінці в facebook лідер Громадянської позиції Анатолій Гриценко.

Вже заявили свої позиції парламентські фракції, партії, політики, депутати. Висловили застереження і занепокоєння громадські організації, експерти, науковці, лідери Церков, в т.ч. Володимир, голова УПЦ-МП…

Лише Янукович мовчить. Спокійний, як удав. Тримає паузу. Неприпустиму для глави держави на фоні такого протистояння у суспільстві.

Мовчить почесний голова Партії Регіонів, яка власне й внесла цей провокаційний законопроект і збурила ним суспільство.

Мовчить Президент, який мав би задіяти всі важелі, аби локалізувати протистояння і подбати про єдність країни.

Мовчання красномовне. Як на мене, воно свідчить про одне: за мовно-языковою провокацією стоїть сам Янукович.

Мобілізація русскоязычного електорату, який почав відвертатися від Януковича, з його межигір’ями і сухолуччями, напередодні виборів для нього важливіша, ніж єдність країни і спокій 46 мільйонів людей?

Тоді висновок очевидний: провокатор №1 – сам Янукович, а колєсніченки з ківаловими – то лише підтанцьовка їхнього Лідера.

Чи зрозуміють це мільйони людей на Донбасі, в Криму, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, настроями яких так безвідповідально і небезпечно Янукович спекулює перед виборами, до того ж не вперше?!


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.472sec