My Great Web page


Интернет реклама УБС

Відкрито термінал “D” в аеропорту “Бориспіль”

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Відкрито термінал “D” в аеропорту “Бориспіль”

Фото з сайту avianews.com

28 травня в аеропорту «Бориспіль» відкрито новий термінальний комплекс.

Міністр інфраструктури Борис Колесніков підкреслив, що термінал «D» – найбільший аеропорт України: він має площу 107 тис. кв.м. і зможе обслуговувати до 15 млн. пасажирів на рік, – повідомляє прес-служба міністерства.

Зона відправлення нового аеровокзального комплексу передбачає 61 стійку реєстрації, 28 кабін паспортного контролю, 18 пунктів контролю на авіабезпеку . Галерея очікування рейсів у зоні відльоту має довжину 870 м.

Для зручності пересування пасажирів  -  вперше в Україні обладнано аеровокзальний комплекс системою травелаторів, швидкість руху яких становить 0,5 м/с, довжина стрічки – від 28 м до 58 м.

Для системи обробки багажу передбачно п’ять рівнів контролю на авіаційну безпеку. Довжина багажної стрічки складає 10 км. Вона автоматизована на 100%. Пропускна здатність системи обробки багажу – понад 3 тисяч одиниць на годину.

По темі: Аеропорт “Бориспіль” – Київ та навпаки. Добираємось з комфортом

Будівництво терміналу «D» почалася в листопаді 2008 року. Вартість проекту склала 4,8 мільярда. Площа складає – 107 тис. кв. м.

Роботу аеропорту «Бориспіль» забезпечують дві злітно-посадкові смуги. Льотна зона № 1 аеропорту має довжину 4 км., що дозволяє приймати повітряні судна всіх типів цілодобово, в тому числі в умовах обмеженої видимості.

А вже з 1 серпня 2012 року українські та міжнародні авіакомпанії, що виконують міжнародні рейси, перейдуть на обслуговування в новий термінал «D».

По темі: Спрощено реєстрацію на рейси в терміналі “D” аеропорту “Бориспіль”

«З 1 серпня сюди перейдуть українські та міжнародні авіакомпанії, які виконують міжнародні рейси. Авіакомпаніям потрібно орієнтовно 60 днів, щоб технологічно відпрацювати та перевести свої рейси», – повідомив Борис Колесніков.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.417sec