My Great Web page


Интернет реклама УБС

Митниця дала добро: громадянам та бізнесу ввозити дозволено більше

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Митниця дала добро: громадянам та бізнесу ввозити дозволено більше

З 1 червня українці, які повертаються з-за кордону, та іноземцям, які приїжджають до нас, перетинаючи митницю можна буде ввезти без оплати мита (10% від вартості) товару на суму до 1000 євро.

З початку літа вступає в силу Митний кодекс, пише “Сегодня“.

Один з авторів митного кодексу, нардеп Євген Царьков роз’яснив, що  в ньому об’єднані 65 законів, з’явився принцип пост-аудиту – можливості перевірити реальну вартість товару після його ввезення в Україну, і введена персональна відповідальність митника за порушення.

«Митник перестав бути всемогутнім, його права обмежені перевіркою правильності оформлення документів на вантаж (документів стало вдвічі менше – 14 замість 28) для бізнесменів, а для громадян – контролем за ввезенням і вивезенням заборонених товарів (зброя, дорогоцінні метали, антикваріат) без належного оформлення, – говорить Царьков. – Це має прибрати з митниці корупцію, адже немає сенсу, наприклад, давати мзду за пропуск фури з квітами, якщо документи в порядку, але інспектор вважає, що ціна занижена – все одно максимум через 4:00 він зобов’язаний дозволити в’їзд. Крім того, істотно, з 200 до 500-1000 євро, збільшена сума безмитного ввезення товарів туристами, це важливо, адже на 200 євро можна купити тільки сувеніри, тому всі реально провозили більше, відчуваючи себе злочинцями ».

Фізичні особи можуть ввозити без сплати мита товарів на 1000 євро авіатранспортом, і на 500 євро наземним та водним транспортом.

Вага товарів при цьому може бути не більше 50 кг. Все, що перевищує – обкладається митом 10% та сплатою ПДВ 20%.

Іноземні громадяни можуть ввозити на територію України для особистого користування транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, мопеди, скутери, трактори, катери, яхти, водні мотоцикли і т.д.)  на термін до одного року.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.26MB | MySQL:40 | 0.408sec