My Great Web page


Интернет реклама УБС

З 21 травня 2012 розпочнеться продаж залізничних квитків через Інтернет

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! З 21 травня 2012 розпочнеться продаж залізничних квитків через Інтернет

Пасажири Укрзалізниці зможуть придбати квитки на поїзди через мережу Інтернет за новою системою з понеділка, 21 травня.

Про це сьогодні повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков на прес-конференції за підсумками V засідання українсько-польської міжурядової Комісії з питань економічного співробітництва.

«Продаж квитків через Інтернет розпочнеться у понеділок, після 15:00», – сказав Борис Колесніков. Він зауважив, що затримка з продажем квитків в online режимі пов’язана з узгодженням розкладу руху нових сучасних швидкісних поїздів. «Пізніше починаємо, тому що чекали точного розкладу руху швидкісних поїздів», – наголосив Віце-прем’єр-міністр України. Тобто з цього часу у продаж надійдуть й квитки на поїзди Hyundai.

Нагадаємо, Укрзалізниця нову автоматизовану online систему, через яку пасажири можуть купити квитки впровадила у дослідну експлуатацію 17 травня. З понеділка вона працюватиме на повну.

По темі: Вартість квитків у швидкісних електропоїздах Інтерсіті + знижено

Пасажири мають змогу скористатися новою системою продажу квитків через електронні канали обслуговування на офіційному сайті Укрзалізниці в розділі меню «Пассажирам» або за прямим посиланням http://booking.uz.gov.ua/. Відтак у режимі online можна обрати маршрут, дізнатися про наявність місць на потрібну дату, а також сплатити вартість проїзду.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.19MB | MySQL:40 | 0.412sec