My Great Web page


Интернет реклама УБС

Гриценко: Голова Верховної Ради Литвин свідомо йде на порушення Закону

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Гриценко: Голова Верховної Ради Литвин свідомо йде на порушення Закону

Литвин свідомо йде на порушення Закону. Тобто на злочин. Місце злочину – Верховна Рада. Час злочину – четвер, 17 травня. Склад злочину – законопроект 10034.

Того, хто вчиняє злочин, називають злочинцем. І притягають до відповідальності, пише у своєму блозі Анатолій Гриценко. 

“У випадку з Литвином, якщо не зупиниться – то мають посадити надовго! Бо йдеться про збитки для бюджету мінімум у 820 млн, максимум – мільярди гривень. Тобто в особливо крупних розмірах. Набагато більші, ніж записані в судових вироках Луценку й Іващенку” – наголошує Гриценко.

“А Луценка й Іващенка, як відомо, посадили на чотири і п’ять років, відповідно. Плюс до суду їх протримали в СІЗО більше року і більше півтора року, відповідно

Литвин про злочин попереджений. Мною особисто. Тричі. Двічі письмово, з реєстраційними номерами. І усно, в присутності з півсотні свідків. Під стенограму засідання Погоджувальної ради. Із записом на кілька телекамер. І з прямою трансляцією телеканалом “Рада” у понеділок, 15 травня” – звертає увагу Гриценко.

Голова партії «Громадянська позиція» розкриває суть проекту 10034: “Перше – списати заборгованість оборонних підприємств в розмірі 820 мільйонів гривень. Замість того, щоб знайти винних (бо борги самі не виникають, їх же хтось створив) і змусити повернути кошти державі – просто списати і все, нібито боргів і не було. А насправді, вкрасти по 75 гривень – у кожної української сім’ї!

Друге – набагато масштабніше. Надати особливі права концерну “Укроборонпром” (підконтрольному Януковичу через підпанків Саламатіна) по передачі в оренду і розпродажу оборонних підприємств. От тут уже – йдеться про загрозу нанесення шкоди державі в дуууууже крупних розмірах.

Це вже – мільярди. Де розташовані крупні оборонні підприємства? Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя… Нерухомість у центрі міст – земля дорога, гектарів тисячі, техніки море… Клондайк для Сім’ї!”


1 Коментарів

  1. Очерендное преступление Литвина!!!bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.473sec