My Great Web page


Интернет реклама УБС

Янукович та Межигір’я розважають мешканців Європейського Союзу

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Янукович та Межигір’я розважають мешканців Європейського Союзу

Віктор Янукович стає справжньою зіркою європейських мас-медіа.

Журналіст “Української правди” Сергій Лещенко в своєму блозі навів дайджест західних ЗМІ на тему “Янукович і Межигір’я”

Як він пише, після того, як західні політики оголосили бойкот українському президенту, журналісти в тих країнах вирішили ближче познайомитися, що з себе являє лідер найбільшої держави на теренах географічної Європи. “Зокрема, закордонні засоби масової інформації зацікавилися головним корупційним пам’ятником України – резиденцією “Межигір’я”.

Для них це дуже цікава тема – адже родина Януковича заховала свою причетність до “Межигір’я” в сейфах західних підставних компаніях.

Тобто виходить, поки Янукович нехтує європейськими правилами демократії, водночас він користується європейським прикриттям для своєї власності.

У п’ятницю вийшла перша стаття в австрійській пресі про те, як Янукович використовує привілеї цієї держави для конспірації власних активів. Журналіст прямо пише, звертаючись до західних лідерів – якщо ви хочете вплинути на Януковича, займіться його грошима, захованими в Європі.

Хвиля продовжує ширитися. У суботу про “Межигір’я” Януковича вийшла стаття в німецькому Der Spiegel. Назва публікації каже сама за себе – “Тіньовий бізнес клану Януковича”.

Die dubiosen Geschäfte des Janukowitsch-Clans

Крім того, ця легендарна резиденція стала героєм вечірнього випуску новин у Данії. Цей сюжет повноцінно доповнює образ Віктора Януковича, який він власноруч створив собі на Заході, та продовжує підігрівати інтерес до його персони, підводить риску Сергій Лещенко.

***

Якщо Янукович та його “сім’я” ще не зрозуміли, що запущено механізм, направлений на формування в країнах Європейського Союзу суспільної думки для введення точкових санкцій до них – то це вже їх клопіт.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.424sec