My Great Web page


Интернет реклама УБС

Янукович радіє від паузи у стосунках з Європейським Союзом. Було б чому

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Янукович радіє від паузи у стосунках з Європейським Союзом. Було б чому

Президент України Віктор Янукович зробив першу заяву після бойкоту ялтинського самміту який мав відбутися 11-12 травня 2012 року в Ялті.

“У нас підготовлені всі документи на підписання договору про асоціацію (з ЄС), про зону вільної торгівлі. Зараз, я б сказав так, Європейський Союз запропонував паузу. І я так розумію, що вона піде на користь, ця пауза, і Україні, і Європейському Союзові”, - заявив Янукович.

Про це він сказав на зустрічі з президентом Молдови Миколі Тимофті в п’ятницю в Києві, повідомляють українські ЗМІ. За словами президента, відповідь на це питання повинні давати юристи і фахівці в правовій сфері, а влада повинна створити відповідні для неї умови.

“Я думаю, що відповідь тут буде лежати, насамперед, вам це зрозуміло, як юристові, у правовій площині…і  політизація цього питання, вона, звичайно, носить тимчасовий характер”, – підкреслив Янукович.

Президент Янукович щиро, напевне, вірить в корисність паузи у стосунках з Європейським Союзом.

Це в той момент коли тиск на Україну посилюється як з сходу, так і з заходу. Час, коли граючись в багатовекторність Україна могла отримувати дивіденди, давно закінчився. Настав час вибору, втративши деяку свободу в діях, інтегруватись в Європу. Або втрачаючи суверинітет, причому не тільки державний, “тулитись” до Росії.

Інтегруючись в Європу Україна буде змушена дотримуватись принципів життя цивілізованих країн. Свобода слова, демократія, конкуренція в політиці та бізнесі, верховенство права і як наслідок високий рівень життя громадян тих країн. Це незворотня смерть для діючого режиму.

Але “тулитися” до Росії це теж смерть. В цьому випадку “продать волость с барского плеча” виявиться недостатнім, тому що тільки депутат від Партії регіонів Володимир Зубанов може когось лякати цікавими ініціативами керівництва Росії: “Водночас, об’єктивно аналізуючи розвиток останніх подій як навколо саміту країн Центральної Європи, проведення Євро-2012, підписання Угоди про асоціацію, ми просто не можемо не звертати уваги на останні доволі цікаві ініціативи керівництва Росії щодо розвитку інтеграційних процесів у рамках СНД та євразійського регіону”.

Лякає він в першу чергу президента Януковича, та 10-15 сімей, які мають в Україні все, що заманеться – фабрики, заводи, параходи, рабів. Система України побудована так, що вони мають кишенькових прокурорів, працівників міліції, різних чиновників, які по першому натяку виконують законні й незаконні дії. Вони мають необмежену владу та гордо йменують себе елітою.

З цим прийдеться розлучитись, тому як в Росії побудована геть протилежна система. Якщо Україна хоч трохи перейметься “цікавими ініціативами керівництва Росії”, “сім’ї” будуть обирати іншу долю. Або місцевих російських бізнесменів, які там як “миші під віником”. Або розмірковувати про долю країни з закордону, як Березовський. Або розмірковувати про долю країни і свою в інших цікавих місцях Великої Росії, як, наприклад, Ходорковький.

Розумію президента Януковича. Загнавши самого себе в такий глухий кут важко зробити вибір.

Але зробити прийдеться. Й найближчим часом.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.400sec