My Great Web page


Интернет реклама УБС

Як змусити депутатів на себе працювати

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Як змусити депутатів на себе працювати

Журналіст “Свідомо”, активіст САМ  Єгор Соболєв в своєму блозі поділився нелегкою боротьбою за Київ та накреслив план яким потрібно змусити депутатів працювати на нас, киян.

Такий план має діяти і до депутатів всіх рівнів по всій країні.

****

Святошинський ліс, де вже почалася вирубка, повернути киянам. Дитячий майданчик на Гоголівський, який віддали міліції під багатоповерхівку – теж. За ці рішення сьогодні ОДНОГОЛОСНО проголосували депутати земельної комісії Київради.

Якщо те саме депутати вчинять на засіданні усієї Київради – врятований майданчик та ліс стануть ще двома результатами захоплення кабінету голови КМДА. Після нього ми висунули десять вимог. Дві вже виконані повністю. Місту повернута Пейзажна алея та надане зелене світло визнанню земель навколо Софії особливо цінними. (Їх тоді можна красти лише через парламент).

Інші отак просуваються. Повільніше, ніж нам хотілося б. Із тяганиною, як у Павлівському сквері. Там клаптик хапанув Сивкович, інший – міліція, а точніше, бариги у погонах в її складі, але КМДА далі годує нас обіцянками підготувати рішення про повернення землі. А проектів досі немає. Із демаршами. Такий зараз зробила Деснянська РДА, яка сказала – “пошлі всє на хєр включно з Поповим, на Троєщині буде не сквер, як він обіцяв, а Спортлайф. І ніякі громадські слухання ми проводити не будемо. Ми їх вже провели. Ну і що, що фальшиві?”.

Але все можна довести до повної перемоги людей. Вимальовується наступний її рецепт:

1. Висунення чітких вимог в максимально переконливій для цієї влади мародерів формі (блокування, захоплення, громадський арешт). Чим більше людей в цьому беруть участь, тим влада швидше обіцяє “все вирішимо”. Отут починається кропітка і не така видовищна, але незамінна робота його величності Громадського Контролю.

2. Він починається на цьому пункті. Треба дзвонити, писати, приходити, щоб встановити цей контроль за кожним колом пекла, тобто етапом проходження рішення в цій владі мародерів (профільне управління КМДА-профільна комісія Київради-голосування Київради)

3. На кожному колі пекла – пошук і оприлюднення ОСОБИСТО відповідальних за рішення чи його гальмування. Тих пацюків, які продовжують жрати Київ навіть коли їх вже викрили, треба пропагувати усіма силами. Вони всі ж хочуть і далі вибори вигравати. І ще – їм дико некомфортно, коли інтелигентні, але рішучі фізично припирають їх до стінки

Звісно, все це вимагає системи нашої взаємодії. З журналістами, з юристами, з небайдужими киянами. А хіба нас немає? Наступного тижня представимо план вже не протестів. Перемог


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.16MB | MySQL:35 | 0.380sec