My Great Web page


Интернет реклама УБС

Олександр Тимошенко: всі події навколо моєї дружини нагадують репетицію її фізичного знищення

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Олександр Тимошенко: всі події навколо моєї дружини нагадують репетицію її фізичного знищення

Як не цинічно, жахливо це звучить, але для діючої влади такий вихід можливо єдиний.

Пройшовши терикони трупів, свідомо пішовши на самоізоляцію, залишилась лише вона.

***

Чоловік екс-прем’єр-міністра України Олександр Тимошенко вважає, що всі події, які відбуваються навколо його дружини, нагадують репетицію її фізичного знищення.

“Все, що сталося з Юлією Тимошенко, нагадує репетицію її фізичного знищення – повільного вбивства, яким влада почала ці репресії. Спершу таємно вивозять її на всю ніч у лікарню, а потім несподівано повертають назад, у колонію. Цілком очевидно, що абсолютно ніхто не мав наміру її лікувати. Впродовж 3 місяців до Юлії Тимошенко не допускають нейрохірурга, професора Миколу Поліщука”, – сказав Олександр Тимошенко в інтерв’ю болгарській газеті “24 часа”.

За його словами, розмови про лікування екс-прем’єра в Німеччині є передчасними. “Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив президенту України Віктору Януковичу, що не дозволить Юлії Тимошенко лікуватися за кордоном! Крім того, я знаю, що моя дружина не погодиться покинути Україну, але я особисто хочу її звідти витягнути. У неї було багато можливостей зробити це, тому що сьогоднішній уряд неодноразово їй це пропонував. Юлія боєць і вона боротиметься до кінця”, – підкреслив він.

“Тиск на мою дружину постійно посилюється. Вона була піддана тортурам і звірствам у гіршому дусі сталінських часів. У суді не було представлено жодних доказів її провини, і тепер весь світ визнав політичний підтекст судового обману. Верхом цинізму стало її перевезення до лікарні. Вона була жорстоко побита трьома головорізами в погонах. Влада діє більш брутально, ніж за часів найжорстокіших сталінських репресій, коли вночі брали і кудись відвозили людей”, – наголосив Олександр Тимошенко.

Офіційний сайт Юлії Тимошенко 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.407sec