My Great Web page


Интернет реклама УБС

Даля Грібауйскайте назвала умови для європейської інтеграції України

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Даля Грібауйскайте назвала умови для європейської інтеграції України

Європейська перспектива України залежатиме від вирішення справи Юлії Тимошенко та інших політичних в’язнів.

Про це заявила Президент Литви Даля Грібауйскайте, яка сьогодні відвідала Юлію Тимошенко в лікарні Харкова, – повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

“Реформи зайшли в глухий кут, зокрема, в галузі прав людини, і європейська перспектива Україні стає все більш невизначеною. Таким чином, для подальшої співпраці і взаємної довіри необхідні однозначні і швидкі рішення в Україні. Перш за все, з проведення правової реформи та ліквідації репресивних пострадянських правових норм”, – повідомляється на офіційному сайті Президента Литви.

По її словам, довіра Європи до України є дуже низькою.

“Можливість виправити ситуацію існує, але тільки від влади України залежить, яким буде цей шлях – зближення з Європою або самоізоляція”, –   заявила Президент Литви.

Даля Грібайскайте також позитивно оцінила рішення про залучення незалежного німецького лікаря до лікування Юлії Тимошенко.

“Однак, це тільки перше рішення в контексті європейських цінностей. Треба йти далі. Повага прав людини, верховенства права і демократичних цінностей є ключовою умовою для європейської інтеграції України”, -  підкреслила вона.

Президент Литви наголосила, що європейська перспектива України буде залежати від того, як забезпечується право на лікування Юлії Тимошенко та інших ув’язнених лідерів опозиції.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.420sec