My Great Web page


Интернет реклама УБС

Тиск світової спільноти на Україну посилюється

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Тиск світової спільноти на Україну посилюється

Події навколо України розвиваються швидко.

Ще тільки вчора сайт “Активні українці” вказував на міжнародну ізоляцію України, на можливі санкції, на скочування до стандартів сусідньої Біларусі.

А вже сьогодні ЗМІ повідомляють, що канцлер Німеччини Ангела Меркель у своїй промові в нижній палаті парламенту в Берліні заявила, що люди в Україні і Біларусі страждають “від диктатури та репресій”.

“Сьогодні Німеччина і Європейський Союз живуть у мирі і свободі. На жаль, це стосується не всієї Європи, тому що в Україні і Біларусі люди досі страждають від диктатури та репресій”, – заявила Меркель.

Це, можливо, найгостріший коментар Ангели Меркель щодо ситуації в Україні з часу “найсправедливішого суду” над Юлією Тимошенко.

Глава уряду Хорватії Іво Санадер запропонував Європарламенту зайняти більш жорстку позицію щодо України та ввести економічні санкції аж до бойкоту економічних відносин.

Як повідомляє видання «Хвиля», хорватський прем’єр виступив з офіційною вимогою негайного звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, екс-голови Держфінпослуг Василя Волги, а також цілої низки українських держслужбовців, які перебувають зараз під судом, слідством і відбувають покарання у виправних установах України за вчинення посадових та економічних злочинів.

Сандер вважає, що переслідування екс-чиновників, які потрапили в опалу, суперечить демократичним принципам.

У разі відмови українських властей виконати озвучені вимоги у 14-денний термін, Іво Санадер закликав Європарламент розглянути можливість введення проти України економічних санкцій аж до бойкоту економічних відносин з нею.

Незалежна Україна ніколи не була серйозним геополітичним гравцем. Після нашого жахливого вибору 7 лютого 2010 року, коли на вищі посади в державі ми найняли “проффесіоналів”, вона стала нагадувати м’яч в пінг-понгу. Недолуга політика президента Віктора Януковича привела до таких тяжких наслідків, коли на нас, як на ізгоїв тиснуть як з сходу, так і з заходу.

Першими кроками президента Януковича була відмова від колективної безпеки НАТО, від структури, яка за словами екс-президента Польщі Кваснєвського вважається найбільш досконалою міждержавною системою. Після цього бузглузда, дешева здача Севастополя на 25 років в обмін на знижку на газ в 100 доларів США, котру інші держави-споживачі російського газу отримали й без здачі суверенних територій. Росія отримала контроль над частиною України, важливий важіль на її суверинітет.

19 грудня 2011 року, провалено підписання угоди про Асоціацію з ЄС, після чого був втрачений конструктивний діалог з Європейським Союзом і Україна залишилась один-на-один з Росією.

Тиск тільки буде зростати. Як з заходу, так із сходу.

Неповоротка, бюрократична машина європейських організацій вже розвернулася й збільшуватиме тиск на Україну як напередодні Євро-2012, так і на передодні виборів до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня 2012 року.

Третя іннавгурація новообранного президента Росії Володимира Путіна несе вже реальні загрози суверинітету України.


1 Коментарівbigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.422sec