My Great Web page


Интернет реклама УБС

В найбличжі дні Україна змушена буде вибрати: Європейський Союз чи Біларусь

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! В найбличжі дні Україна змушена буде вибрати: Європейський Союз чи Біларусь

Президент України Віктор Янукович 4 серпня 2011 року, поздоровляючи свого колегу президента США Барака Обаму з днем народження, запросив того “відвідати Україну в зручний для нього час”. Як мало часу пройшло з того моменту. Й так багато. В сьогодення таке запрошення виглядало б як нездоровий гумор.

Вже того ж дня, президент США, устами прес-аташе посольства США в Україні Джеймса Вульфа категорично відмовив, що багатьом в Україні здалось Китайським попередженням. Відчувалось що США дає нам сильний тривожний сигнал.

А наступного дня, суддею Печерського суду м. Києва Радіоном Кирєєвим, в порушення вимог Кримінально-процесуального кодексу, тобто незаконно, Юлію Тимошенко було взято під варту. Про що вже знає весь світ. А тоді… вже на наступний день сайт “Активні українці”, громадяни України – активні українці, ті хто прораховували недолугі кроки влади, з сумом констатували тепер вже безперспективність інтеграції з Європейським Союзом в найближчий час і як наслідок back in USSR.

Не прораховували тільки ляльководи з Банкової, які своїми непрофесійними, безвідповідальними, недолугими, тупими діями завели Україну в глухий кут. Призвели її до міжнародної ізоляції.

Через декілька днів після арешту Тимошенко, прем’єр-мінстр Микола Азаров з екранів телебачення розказував, що нічого не трапилось, країна йде в правильному напрямку. Ще через декілька днів, голова СБУ Валерій Хорошковський отримав генерала.

Потім західні лідери особисто, через міністерства закордонних справ, через послів, доносили до Януковича та його наближених всю помилковість й безглуздість зробленого кроку. В надії, що ті їх розуміють та на своїх помилках вчаться. Але вони так далекі один від одного, витончена мова дипломатів та Янукович зі своїми… виконавцями.

Далі цивілізований світ вже без гламуру більш настійливо рекомендували виправити помилку. Учителька в школі говорила, як горохом об стінку.

Нарешті представник США при ОБСЄ Іена Келлі “канкретно”, без незрозумілих для української влади слів, заявив:”США закликають звільнити їх з-під варти й відновити їхні політичні й громадянські права“.

За цей час Україна – європейська країна, так далеко відхилилась від європейських цінностей, які є необхідною умовою європейського рівня життя. 19 грудня 2011 року було провалено підписання угоди про Асоціацію з ЄС. І хоча ця угода з потугами парафована, підписання й ратифікація… це вже справа далекого майбутнього.

І нарешті, після 17-го  саміту голів держав Центральної Європи, який відбувся  у Варшаві (Польща) в травні 2011 року, 18-й саміт, який мав відбутися 11-12 травня 2012 року в Ялті (Україна) проффесіоналами провалений. Президент Хорватії Іво Йосипович, Президент Німеччини Йоахім Гаук, Президент Албанії Бамір Драговіні, Президент Болгарії Росен Плевнелієв, Президент Латвії Андріс Берзиньш, Президент Чехії Вацлав Клаус, голова Президії Боснії й Герцеговини Бакір Ізетбегович, Президент Чорногорії Філіп Вуянович відмовились від участі. Пятеро з них відмовились від участі в саміті на знак протесту проти порушень прав людини в Україні. Невдоволення європейських політиків викликає ситуація зі справою колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Що означає міжнародну ізоляцію, за якою йдуть санкції.

Влада України, наш президент грається в дуже небезпечні ігри.  Пройде всього декілька днів, і ми, громадяни Великої, Красивої країни, будемо знати, яку долю обрали Янукович та його сім’я собі та Україні. По заявам та діям нашого проффесіонала скоро стане зрозуміло, чи гарант дотримання Конституції буде виконувати закон Про засади внутрішньої та зовнішньої політики і Україна матиме змогу приєднатись до заможної сім’ї європейських країн, чи вона стане теж європейською, але як Біларусь.

Ви маєте змогу на протязі тижня-двох переконатись в цьому. Хоче того чи ні, а Янукович зараз змушений буде зробити заяви, звільнити чиновників, відповідальних за самміт. І якщо це буде мінстр закордонних справ Грищенко, або нижче, такі як Волошин, Дикусаров, або взагалі нічого, то ми починаємо вивчати досвід братів-білорусів, а Янукович та його еліта інший, на їх смак, Тунісу, Єгипту, Лівії.

Звільнення політв’язнів, Юлії Тимошенко в першу чергу, тоді всі на вибори в Верховну Раду! Все в наших руках!


1 Коментарівbigmir)net TOP 100
WordPress: 5.32MB | MySQL:40 | 0.412sec