My Great Web page


Интернет реклама УБС

Тимошенко переходить в контратаку

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Тимошенко переходить в контратаку

Юлія Тимошенко з Качанівської колонії перейшла в контрнаступ.

Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася до Міжнародної група з протидії відмиванню брудних грошей (FATF) із заявою про необхідність розслідування фактів корупції та відмивання грошей режимом Віктора Януковича, – повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

“Юлія Тимошенко напередодні підписала заяву до FATF – це міжнародна організація, яка займається боротьбою з відмиванням брудних грошей, і відповідно у прокуратури декількох європейських країн з проханням розібратися з тою масовою корупцією, яка відбувається з українським бюджетом конкретними українськими можновладцями, після чого грошу перекачуються фіктивних підприємств, а потім осідають на рахунках компаній тих самих українських можновладців”, – сказав захисник екс-прем’єра Сергій Власенко.

За його словами, у заяві Юлії Тимошенко, зокрема, йдеться про приватизацію компанії “Укртелеком”, про придбання так званих “вишок Бойка” та про інші аналогічні резонансні оборудки вартістю у мільярди доларів.

Головною метою діяльності FATF є розвиток і впровадження на міжнародному рівні заходів і стандартів з боротьби щодо відмивання грошей. FATF відслідковує процеси імплементації таких заходів, вивчає способи і техніку відмивання грошей, розробляє превентивні та запобіжні заходи, сприяє загальносвітовій імплементації стандартів боротьби з відмиванням грошей.

Як відомо, Україна перебувала в “чорному” списку FATF з 2002 по 2004 рік і потім у 2010 році знову потрапила до нього як країна, яка недостатньо бореться з відмиванням грошей. 29 жовтня 2011 року Україну було виключено з “чорного списку” організації.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.400sec