My Great Web page


Интернет реклама УБС

Президент Європейської Ради Херман Ван Ромпой Азарову: “Не треба в Брюссель, залишайтеся вдома!”

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Президент Європейської Ради Херман Ван Ромпой Азарову: “Не треба в Брюссель, залишайтеся вдома!”

Прем’єр міністр Микола Азаров якось зібрався в Брюссель – людей побачить, себе показать.

Але міжнародна ізоляція України стає на заваді амбітним планам чиновника.

Президент Європейської Ради Херман Ван Ромпой вважає, що прем’єр-міністру України Миколі Азарову не варто їхати в Брюссель для участі в засіданні Ради співробітництва Україна-ЄС, запланованому на 15 травня.

Про це він заявив сьогодні в інтерв’ю телеканалу Євроньюз.

“Коли український прем‘єр-міністр оголосив про намір відвідати Брюссель, ми сказали: не треба, залишайтеся вдома. З нашого боку то недвозначне свідчення того, що в Україні мають відбутися зміни”, – поділився Президент Європейської Ради.

Свого часу, він в ході перебування у Києві у грудні 2011 року разом з Президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу “годинами говорили” з Президентом України Віктором Януковичем про ситуацію в Україні та про майбутню угоду про асоціацію.

“Ми відразу зазначили, що зможемо ратифікувати її лише у тому разі, якщо країна буде дотримуватися спільних із нами цінностей. Угода про асоційоване членство визначає не лише торговельні відносини. Це також і політична угода. На наш погляд, Україна неприпустимо поводиться у відношенні до Юлії Тимошенко, ми відверто сказали про це президенту Віктору Януковичу”, – сказав Х.Ван Ромпой.

Як повідомлялось, 15 травня в Брюсселі має відбутися засідання Ради співробітництва Україна-ЄС, на якому сторону ЄС представлятиме Верховний представник Кетрін Ештон, комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефан Фюле, а також міністри закордонних справ країн-членів ЄС. Україна буде представлена прем’єр-міністром Миколою Азаровим.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.09MB | MySQL:40 | 0.159sec