My Great Web page


Интернет реклама УБС

Будні України: подорож автодорогами очима держдепу США

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Будні України: подорож автодорогами очима держдепу США

Сполучені Штати Америки піклуються про  своїх громадян. Навіть якщо ті за кордоном.

Кожен турист, американець, ще тільки плануючи поїздку за межі США, має змогу на сайтах органів влади ознайомитись з  країною перебування не тільки в цілому, а й в конкретних життєвих деталях. Де краще ловити таксі в аеропорту, в яких ресторанах є резон харчуватись, з якими місцями потрібно ознайомитись в першу чергу. Які варто оминути.

Такі “пам’ятки” існують для більшості країн світу. Не стала винятком й Україна.

Особливо вражає допомога уряду США своїм громадянам в подорожах автошляхами України!

Сайт “Активні українці” підкреслював нелюбов українців до правил дорожнього руху, які стали нашими буднями. Держдеп США, своїм же громадянам, вказав на екстрім в звичайних собі подорожах.

У довіднику для американців, які планують відвідати Україну та подорожувати на авто, громадян тренують особливо ретельно. Закликають, що  українськими дорогами потрібно їздити так, ніби “вас хтось зараз буде атакувати” (в оригіналі “defensively”, якось “оборонно” ?!). Тому як українські  водії агресивні і масово ігнорують правила дорожнього руху, а дороги розбиті і неосвітлені, повідомляється в довіднику,  що з’явився на сайті Держдепартаменту США.

“В Україні будьте готові зіткнутися з дорожніми умовами дуже відмінними від Сполучених Штатів. В цілому дороги в Україні, крім деяких великих міст, розбиті і не освітлені. Вам потрібно весь час їхати так, ніби вас хтось зараз буде атакувати, оскільки місцеві водії масово ігнорують правила дорожнього руху. Замість того щоб закінчити курс навчання, водії часто купують свої водійські посвідчення або взагалі обходяться без них. Автомобілісти також часто знаходяться в небезпечно агресивному стані та ігнорують права пішоходів, навіть якщо пішохідний перехід чітко позначений”. Нічого собі пам’ятка для туристів!

Крім того, Держдепартамент попередив американців про те, що серед українських автолюбителів є й такі, для яких вважається звичайною нормою їздити по тротуарах міст. Й додав, що даішників в разі аварії “потрібно чекати, скільки б часу це не зайняло”.

У США не рекомендують виїжджати вночі за межі великих міст. Правда, у посібнику не вказано, кого саме слід остерігатись на українських дорогах вночі.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.396sec