My Great Web page


Интернет реклама УБС

Шоу з Наталією Розинською в реалі. Або чому ми такі одинакові?

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Шоу з Наталією Розинською в реалі. Або чому ми такі одинакові?

Відбулась звичайна подія в незвичайній країні.

Таких сюжетів кожного дня в Україні десятки тисяч. Працівнику ДАІ здалось, що водій порушив правила дорожнього руху. Можливо так й було. А водію здалось, що правила не порушував. Можливо й так воно було.

Особливої драматургії цій події додала лише майстерно зіграна роль водія відомою телеведучою Наталією Розинською.

Той, хто знає Наталію Розинську та ті, хто знають хто такі працівники ДАІ радісно вигукнуть:”Яке щастя! Вони так довго шукали один одного та нарешті зустрілись! Вони так схожі!”

Радіти ми маємо всі, хто за кермом, тому як кожного дня зустрічаємось з даїшниками. Вони – такі ж як ми. Тільки даїшники. Ми робимо вигляд, що не порушуємо правила дорожнього руху. Вони – роблять вигляд, що карають нас за це.

Ми, проїхавши чергову засідку на трасі, вирівнюємо втрачену швидкість натискаючи на педаль газу. Й побачивши того, хто летить низько над землею на зустрічній смузі, з неймовірним захопленням блимаємо фарами дальнього світла. Тому ж як він, такий як і ми – просто їхати 110 (+20), можемо тільки в місцях ймовірних засідок.

Ну якщо той, хто летів назустріч, не такий як ми, летітиме й надалі, то він зустріне таких як він зовсім недалеко – в тій же засідці. Тому як ті з радістю приймуть компенсацію в 50 за втрачені нерви, та нереально важкий напряг палкою. Ну не в колгоспі ж вони працюють, щоб палкою махати! А той з радістю поїде далі – ну не 700 же в бюджет!

Хто їздив по тій, далекій вже від нас Європі, з сумом констатували, що нереально там 50. Там все в бюджет! Й набагато більше 700. Тому як там також всі одинакові. Там судорожно не блимають один одному. І якщо зупинився на знак в забороненому місці, як можливо це зробила Наталія Розинська, то перший, хто до неї підійде, це такий же мешканець міста, якому не до вподоби, що такий як він порушує правила дорожнього руху – стоїть там, де заборонено. А якщо така ж, як Наталія, йому так відповість, як Наталія, то вже наступним буде даїшник. Але їхній. І все просто піде в бюджет!

Та що ми тільки-но про даїшників! Там, якщо ловиш рибу де заборонено, то той хто побачить таке зухвале неподобство, спочатку почне втлумачувати заблудлій душі, що так не правильно! А не підходить до нього з чаркою, намагаючись вивідати секрет кльову. Це вже потім, якщо почує мову таку, як у Наталії Розинської, приїдуть спеціальні служби. І знову все в бюджет! Тому в озерах парків та лісів Бельгії плавають дзеркальні карпи біля берегу завбільшки з пицю деяких депутатів.

Тому й не забудовують природні заповідні місця тамтешня “еліта”. Продвинуті олігархи не руйнують історичні пам’ятки. Тому як спочатку там втовкмачують місцеві мешканці тим заблудлим душам, що це неправильно! І вже потім, якщо не дійшло, все туди ж – в бюджет!

І тому президент Німеччини там пішов у відставку тільки за те, що взяв кредит у бізнесмена не під 5 відсотків річних, як всі. А під 4! Всі ознаки корупції!

Тому й наш президент на місці, а яка там корупція! Всі ми одинакові – платимо 50! Президент такий як і ми, тільки президент, до речі обраний нами. В Межигір’ї він просто відновлює свої втрачені нерви та здоров’я.

Розпочавши з себе, з свого відношення до інших, перестаючи в ейфорії блимати фарами дальнього світла, змінимо й тих, хто такі як і ми, але нашою волею отримали владу. Змінимо систему! Тому як іншого шляху не існує!


1 Коментарівbigmir)net TOP 100
WordPress: 5.33MB | MySQL:40 | 0.461sec