My Great Web page


Интернет реклама УБС

Весна. Розпочалися жорсткі бої без правил

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Весна. Розпочалися жорсткі бої без правил

Справжнім чоловікам, які вистояли й не тільки, присвячую

Весна опять пришла, и лучики тепла,
Доверчиво глядят, в мое, окно….

Слова з пісні Владимирский Централ Михаила Круга зараз як прокляття.

На дворі таке твориться! Капрон в дії. Настало справжнє пекло.

Найактивніші дівиці, скинули врешті маски та показали своє справжнє обличчя… й не тільки. Вони оголосили війну! Почали відверто, нахабно, інколи цинічно зводити чоловіків з розуму. Нещадно експлуатуючи свою природну красу, підкреслюючи її тим самим капроном, в боях без правил перейшовши в наступ, затиснули нас в глухому куті.

Не маючи щонайменших шансів, в паніці, нам залишається тільки одне – безсоромно здатися. Під цю шалену атаку попадають всі, хто трапляється на їх шляху.

Не оминула гірка доля й твого, нещодавно доброго, знайомого. В небувалих умовах, відчайдушно маневруючи,  вправно оминаючи хитромудро поставлені капкани, з гнітючою неславою відступав декілька днів, доки виснаженому не довелось таки здатися – досвід виявився отут безсилий.

Ледь отямившись, відверто подавлений, втративши будь яку віру на те, нещодавно спокійне життя, пишу тобі, любий друже, з надією що почуєш: залишайся серед океану якнайдовше, скільки зможеш, тягни, гуди, благаю – не повертайся хоча б з місяць. Це той випадок, коли мертві заздрять живим.

А вже потім… Ніяково перед дружиною твоєю, але мудрість – то велика сила, думаю вона мене зрозуміє та підтримає, тому як надія тільки на тих, хто виживе в цій жорстокій боротьбі. Вже потім, коли повернешся, в спокійній обстановці, зорієнтувавшись на місцевості, не гаючи ані часу, тоді, як ті нещадні вороги будуть почивати на лаврах, нанеси удар у відповідь. Перейди в наступ та захвати їх зненацька. Помстися за нас. Мсти їм, мсти, й мсти.

Відроди чоловічу славу нашу. Й жона твоя, побачивши після перемог твоїх, в тих великих, ясних, палаючих очах твоїх героїчний блиск, скаже:”Oh, my hero!”

Вірю, сподіваюся, чекаю….


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.24MB | MySQL:40 | 0.396sec