My Great Web page


Интернет реклама УБС

Початок виборів в Верховну Раду України – будуємо своє майбутнє самі!

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Початок виборів в Верховну Раду України – будуємо своє майбутнє самі!

На наступному тижні офіційно стартує виборча кампанія-2012. Першим кроком в її рамках, в понеділок або вівторок, відбудеться засідання Центральної виборчої комісії, на якому буде затверджена кількість мажоритарних округів, які будуть виділені кожній області. А до 30 квітня – накреслити межі тих округів. І таким чином ми відправимося в чарівний і захоплюючий шлях побудови свого майбутнього.

Саме так, побудова свого майбутнього напряму залежить від виборів, і в цьому, після жахливого вибору-2010, вже мабуть переконалась переважна більшість громадян України – активних українців. Адже навіть, якщо кожен з нас вважає, що майбутнє я зроблю собі сам, то перший крок ми вже зробили – той, хто прагне цього,  працюючи, вдосконалюючись знову працюючи, побудує своє майбутнє. Але змінивши середовище, а це другий крок, на мій погляд – головний, в якому всі ідейні, інтелектуальні, фізичні, фінансові ресурси направлені лише на процвітання 10-15 сімей (Юра “Єнакієвський”, Саша-стоматолог, Фірташ, Ахметов, Коломойський… додаємо самі!), шлях побудови майбутнього виявиться набагато легшим та коротшим. Адже за два останні роки кожен відчув на собі відчуття якогось холостого ходу та базове правило збереження енергії – статки не з’являються нізвідкіля, спочатку їх в когось відібрали.

Звісно можливо з ще більшою наполегливістю, фанатичною самовіддачею, забуваючи про інші радості життя, а часто про саме життя, кожен окремо будуватиме своє майбутнє. Левову частину при цьому  віддаючи тим, вищевказаним пацанам. Але в сусідній Польщі та в інших цивілізованих країнах (сам не вірю що Україна до них не належить), ККД (коефіцієнт корисної дії) набагато вищий. Там просто, без фанатизму, живуть та працюють, а рівень життя, так співпало, теж набагато вищий(тавтологія). Й різниця тільки в тому, що тужаться там не на “канкретних пацанів” – зусилля повертаються у вигляді інфраструктури (освіта, медицина, правоохоронна система, створення конкурентного середовища для активних, соціальні гарантії для інших, тощо). Яка в свою чергу (інфраструктура, середовище, Система) стимулює подальше бажання жити та працювати. Причому “жити” – перше. Життя переважною більшості, молодих й не тільки, закінчується несподівано.

Є два способи змінювати середовище. Протести, до яких ми якось не звикли. А то просто боїмось, чомусь. Або, хай інші. Й вибори, де ми вибираємо висококласних, віртуозних, фанатичних менеджерів, професіоналів (не плутати з проффесіоналами). Нехай вони тужаться! А ми будемо жити. Й працювати.

Саме народні депутати України, важко, наполегливо, на грані!, працюючи в Верховній Раді, ухвалюючи закони повинні створювати середовище для нас, а не для себе. Щоб не з’являлись в них від неробства грайливі думки, на кшталт, як “розпилять” бюджет, які пільги собі встановити, яку матеріальну допомогу собі ще видумати. Яку країну світу наступного тижня в черговий раз відвідати, поправляючи втрачене на нервах своє здоров’я. І взагалі, щоб не хворіли. Не хворіли від думок в стилі “а-ля чікі-пукі”, пам’ятаєте ту нелегку розмову народних обранців Ігоря Рибакова з Романом Забзалюком, де після того, як всі питання Рибаков узгодив з “папою”, в слуги народу проявилось невиліковне бажання мати рабів. Бо раби в слуги, який разом з папою – то вже клініка! Потрібно нам з Вами мати совість  та не доводити слуг до такого надзвичайного стану своїм вибором!

Чомусь, той же, невиліковний оптимізм дає мені віру в те, що виборці округу, куди знову, дуже скоро піде проситись нести тяжку ношу слуги народу вже чомусь новий кандидат в народні депутати Рибаков (або подібний до нього), оберуть таки іншого.

На шляху до майбутнього нам не по дорозі з тими, кого влаштовує існуюче в Україні середовище, яке дозволяє колишнім грабіжникам та насильникам вдосконалюватись в масштабах країни та за її рахунок. В Польщі (й іншій цивілізованій країні) такого не буває апріорі. Таким подобаються пацани,  вони для них взірець, й мріють, що коли “виростуть” стати такими. Хай мріють! Вони грають в Національну лотерею “Супер-лото” в надії зірвати джек-пот. Але шанс там один на 20 мільйонів 358 тисяч 520. Вже все пограбовано до них!

Не по дорозі з тими, хто не користується можливістю обирати собі слуг. Для котрих обирати слуг, то не царська справа. До таких не звертаються – їх “вибирають”!

Нам не по дорозі з тими, хто дивлячись в по-дитячому добрі очі кандидатів в народні депутати, котрі обіцяють провести газ, засипати яму на дорозі, провести електрику, замінити лампочку, покопати город… подібне додайте самі!, з легким трепетом опускають руки, вважаючи, що проблема вирішена. Лампочка перегорить знову, город  потрібно буде копати знову, а його, слуги, вже поруч не буде. В цей час він буде поправляти здоров’я після городу. Та й не функція це народного депутата України. Місцеві обранці, які з Вами, які поруч, мають сим займатись. Народні депутати України законами повинні створити середовище, при якому Ви не повинні з такими дрібницями до них звертатись.

Не по дорозі з тими, хто отримавши Вітіну тисячу, видавлює з себе радісну сльозу, а рука так і чешеться поставити хрестик в бюлетені проти того. Вам просто повернули борг, до того ж знецінений, але головне перед виборами. Про Ваш добробут голова у обранців має диміть з тої миті, коли Вашою волею їх п’ята точка зістикувалася з кріслом в сесійній залі законодавчого органу в перший же день. На зразок, виплати по Юліній тисячі почались з квітня 2008 року, через три з половиною місяці, як новообраний парламент склав присягу.

І вже зовсім не по дорозі з тими, хто ковтає слину при мареві гречки, кільки з рук слуги, народного обранця. Повії продаються дорожче, запитайте у них!

На шляху побудови майбутнього з тегом Вибори-2012, спілкуючись в соціальних мережах, ми повинні зрозуміти для себе бачення того середовища, в якому нам жити.

Побачивши спільне бачення заможної країни, відкинувши не існуючі, або нав’язані пацанами нам вітряки, типу мова, НАТО, прапор,… інше подібне додайте самі, ми сформуємо чіткі вимоги до кандидатів в народні депутати України. Покращення життя вже сьогодні тут не проходить! Конкретика відсутня – покращення життя вже кого?!

Після того, як з по-дитячому добрими очима кандидати в народні депутати України нам міцно пообіцяють втілити наше бачення з перших же днів своїх повноважень (пам’ятаємо, їм розслаблятись заборонено – шкодить їх здоров’ю), на виборчій дільниці ставимо хто-що, хрестик, галочку проти того.

І вже після отого, нещадно вимагати від вже обраного народного депутата України виконання обіцянок. Бо то буде втілюватись наше спільне бачення сильної, незалежної, заможної… красивої України!

Адже це НАША КРАЇНА!


1 Коментарівbigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.514sec