My Great Web page


Интернет реклама УБС

Будні України: Президент доручив, а Генпрокурор закрив кримінальну справу…всього-то

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Будні України: Президент доручив, а Генпрокурор закрив кримінальну справу…всього-то

Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що Святослав Піскун закрив справу ЄЕСУ проти Юлії Тимошенко на вимогу екс-президента Віктора Ющенка.

Про це Пшонка заявив на прес-конференції, коментуючи завершення розслідування у справі, – повідомляє Українська правда.

“Я мав розмову з Піскуном щодо незаконної постанови про закриття кримінальної справи, яку він скріпив своїм підписом”, – розповів Пшонка.

“Він мені відверто сказав, що йому зателефонував тоді президент Ющенко і сказав закрити справу. Розуміючи, що це незаконно, Піскун відповів Ющенку, що на це не підуть слідчі, бо справа не завершена”. На це Ющенко відповів: “Якщо ви сьогодні не закриєте, завтра ви не будете генпрокурором”. І Піскун закрив”, – сказав Пшонка.

В заяві Генпрокурора вбачаються ознаки злочину згідно тої ж статті, за якою засуджено екс-прем’єра Юлію Тимошенко, а саме перевищення службових повноважень. Президент Віктор Ющенко, нібито, перевищуючи службові повноваження, доручив тодішньому Генпрокурору Святославу Піскуну закрити кримінальну справу. А генпрокурор Святослав Піскун, перевищив службові повноваження та із корисливих мотивів (намагання зберегти посаду) закрив кримінальну справу.

І що далі? Буде порушена кримінальна справа? Ні, це не “по-понятіям”. Він же свій – ПееРівський. Ющенко теж.

“Тут більше йде моральний аспект. Піскун прийняв таке рішення,нехай сам дає собі оцінку у своїй прокурорській долі, а також нехай оцінку йому дають інші правники і його колеги”, – сказав Пшонка.

Поважаючи сивину діючого Генпрокурора то краще б він промовчав.

Хоча б тому, що в цей час в світі:

“Те, що сьогодні відбувається в Україні, є вибірковим політичним переслідуванням”, – заявив Посол США Джон Теффт у Хмельницькому, відповідаючи на запитання місцевих журналістів.

“Франція неодноразово застерігала Україну проти використання судової системи для досягнення політичних цілей”, – наголошується в повідомленні Міністерства закордонних справ Франції.

“Франція стурбована початком нового судового процесу щодо екс-прем’єра Юлії Тимошенко у справі про корпорацію “Єдині енергетичні системи України”.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.415sec