My Great Web page


Интернет реклама УБС

Влада в Україні не любить жінок

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Влада в Україні не любить жінок

Перед тими, важливими для долі України, виборами 7 лютого 2010 року, мої знайомі й не знайомі озвучували думку про те, що Україна не вибере Юлію Тимошенко президентом, тому що вона жінка. А оскільки більша частина активних виборців – активних українців то жінки, виберуть чоловіка…

Одна знайома навіть продовжила думку: «Дивись, який він класний мужик!»…

Так і вибирали ми президента на підсвідомому рівні – на рівні інстинктів. Не на рівні моральних якостей, не на рівні його досвіду – які рішення приймав кандидат раніш, в житті, займаючи ті чи інші посади на шляху до президентства. Нам не цікаво було, чи буде змінюватись дикунська система в країні. Головне стать…

Обрали. Статевий підхід, виявився, помилковий. Чоловіки у владі не люблять жінок.

Головний обранець кинув жінку за грати. Дивлячись на боса, інші обранці теж відкрились.

Регіонал Анатолій Могильов, в краї, який божеволів від одного тільки співзвуччя «Партія регіонів», відкритим текстом розказує про своє бачення жіночих проблем.

Депутат від партії регіонів Вадим Колесніченко, звичною для нього мовою, розказував, дивлячись на жінку, кого він бачить перед собою на одному з ток-шоу.

Депутат від партії регіонів Петро Мельник також звичними для нього жестами тягнув жінку в відомому тільки йому напрямку.

В ефірі 5 каналу, на ток-шоу Республіка, радник президента Марина Ставнійчук прокоментувала ситуацію з Мельником. І з нею варто погодитись – таких як Мельник скрізь є. Але президент, Могильов, Колесніченко, Мельник… Тенденція днако.

Битва чоловіків у владі з жінками продовжується.

ЗМІ повідомляють, Сімферопольський міськвідділ міліції перевіряє діяльність кримського депутата Олександри Кужель.

Навіть привід знайшли, перевірка здійснюється на підставі заяви “правозахисника” Марка Бен-Наїма. Він звинувачує Кужель в шахрайських діях.

Тільки наша, унікальна влада знаходить звичних для неї “правозахисників”.

(Фото з сторінки facebook Олександри Кужель)

Ну яка влада, такі й “правозахисники”.

А все тому, що жінка, активна українка, Олександра Кужель хоче розібратися з “Кедром”, якому віддали мисливські угіддя в заповідних зонах. “В Україні право на існування, мабуть, мають лише громадські організації “Кедр” (адреса прописки — “Межигір’я”), які одержують майже дев’ять тисяч гектарів заповідної землі у Великій Алушті”, – констатувала вона, і з якими наразі веде судову справу.

Не залишилось в Україні заповідних зон, одні мисливські угіддя. Там тільки залишилась дичина, де йде відстріл. Це тільки Євген Червоненко оприлюднив фото з тушами десятків кабанів. Інші показують свої альбоми в вузькому колі.

(Фото з сторінки в facebook Євгена Червоненко)

Дійшла черга й до жінок.

Нещодавно запитав у знайомої:” Ну як?! Запрошував тебе твій коханий, класний мужик на побачення, до себе? Прогулювались ви по мальовничих місцях Межигір’я? Яку поляну він накривав? Які ніжні слова запам’ятались?”.

З тих слів, якими вона вимовила тираду й більшість яких не можу навіть написати, зрозумів, що трапилось страшне – кохання закінчилось.

Але все рівно радий за неї. Хоч не за гратами.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.523sec