My Great Web page


Интернет реклама УБС

Привид 37-го сьогодні оминув Україну

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Привид 37-го сьогодні оминув Україну

Коли вождь Сталін прийшов до влади, щоб “розібратися” зі своїми товаришами-конкурентами спочатку, на перших порах, організовував відкриті судові процеси. На них, його соратники могли відкрито відстоювати свою позицію, відкрито захищатись.

Пізніше, відкриті судові процеси, були замінені на закриті.

А вже закриті судові процеси тихо перейшли в “трійки”. Це коли без суду та слідства. І стосувалось це вже не товаришів-конкурентів. На той момент їх майже не залишилось, а тих, хто залишився. Притому не тільки тих, хто мовчав. А й тих, хто активну виступав за знищення товаришів-конкурентів товариша Сталіна.

Такі трансформації в ті часи були можливі за мовчазної згоди тодішнього суспільства.

Привид 37-х років бродить по Україні. Сьогодні йому на заваді стало теперішнє суспільство, активна його частина – активні українці.

Зранку, коли активісти «Батьківщини», НРУ, Свободи, Фронту змін та УДАРу намагалися встановити намети в Києві на Майдані Незалежності, з’явився «Беркут» і оточив молодих людей, при цьому намагаючись відібрати в них намети.

А була лиш акція «Готуй намет навесні».  Притому дозволена.

Це раніше діюча влада намагалась будь-яким способом заборонити акції, а вже потім починала розгонити. Такий ритуал виявився для неї наразі вже нецікавий. Краще без суду та слідства. “Трійкою”.

Коли міліції пред’явили офіційний дозвіл мерії на проведення акції, ті почали посилатися на якийсь припис Головного управління контролю за благоустроєм Київської міської держадміністрації, після чого почали хапати активістів за руки і ноги та тягнути їх у заздалегідь підігнаний автозак під вигуки «Ганьба!», – повідомляє прес-служба Батьківщини.

В ролі “трійки” цього разу виступило Головне управління контролю за благоустроєм Київської міської держадміністрації.

Затримали кількох осіб, яких намагались посадити в автозак.

Як повідомляє кореспондент «Київ. Коментарі», міліціонери при затриманні били та душили опозиціонерів.

(Фото з сайту «Київ. Коментарі»)

На місце події прибули народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» Олександр Сочка та Віктор Уколов, які намагалися перешкодити незаконним арештам і блокували виїзд автозаку.

(Фото з сайту «Київ. Коментарі»)

“Був Олександр Сочка і Михайло Ливинський. Ми втрьох зуміли закрити вхід в автозак і переконали міліцію звільнити хлопців, які нічого не порушували. В результаті “переконань” у Ливинського розідраний одяг, Сочці вивернули плече, але не зламали, мені обідрали шкіру на руці. Я це пишу навмисно, щоб 30 беркутівців не заявили, що їх тяжко побито двома народними депутатами:)”, – написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат від БЮТ-Батьківщина Віктор Уколов.

«Я не розумію дії правоохоронних органів. Ми не зробили нічого протизаконного, у нас є всі офіційні дозволи. Чому «беркутівці» викручують нам руки і арештовують?», – сказав один з активістів Андрій Шекета.

У свою чергу ще один опозиціонер Юрій Юзич, якого з рук «беркутівців» врятували студенти і журналісти, наголосив, що «міліція перейшла всі межі, оскільки вже посеред центру столиці хапають громадян і засовують в автозаки».

“Але по дорозі (до відділку міліції) виявилося, що правопорушення студентів справді не було, що акція законна і зв’язуватися з нами ніхто не хоче, тому перед нами вибачились і всіх відпустили продовжувати проводити акцію”, – добавив Віктор Уколов.

Сьогодні не вдалося без суду та слідства. Коли суспільство об’єднується 37-й рік не можливий. Потрібно це пам’ятати!


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.416sec