My Great Web page


Интернет реклама УБС

Регіонал Мельник вибачився перед Геращенко

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Регіонал Мельник вибачився перед Геращенко

Народний депутат від Партії регіонів Петро Мельник вибачився за застосування фізичної сили по відношенню до жінки, народного депутата від НУНС Ірини Геращенко.

Заяву оприлюднили українські ЗМІ:«Вибори мають проходити чесно та законно, а будь-які втручання у виборчий процес є діями неправомірними. Народний депутат із будь-якої політичної сили не є членом виборчої комісії і, за законом, участі у підрахунку голосів не бере. Якщо пані Ірина ГЕРАЩЕНКО вважає, що я завдав їй моральної шкоди, то я приношу свої глибокі вибачення, тим більше, що у мене найщиріші наміри – щоб ніхто не порушував закон. Ми всі народні депутати маємо дотримуватись закону та виконувати правові рішення».

Такий вчинок дійсно викликає повагу. Кожна людина має право на помилку. Вона має виправити її та не допускати подібного в майбутньому. Але…

Але, як надання послуги виглядає подібне вибачення. Депутат Мельник, тягнучи жінку в тільки відомому йому напрямку, виступив, виявляється тоді, і як захисник закону, і як прокурор, і як суддя. А потім і як палач, який виконав вирок. І все це в одній особі.

А головне, в кінці заяви, народний депутат Петро Мельник, після всього цього, виступив і як моралізатор – всі мають дотримуватись закону та виконувати правові рішення. Он як!

Чи виправив він помилку таким вибаченням? Чи не повториться таке в майбутньому?


1 Коментарівbigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.411sec