My Great Web page


Интернет реклама УБС

Небезпечні ігри : Лавринович не збирається виконувати рішення Європейского суду

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Небезпечні ігри : Лавринович не збирається виконувати рішення Європейского суду

Міністр юстиції Олександр Лавринович розпочав небезпечну гру заявивши, що Європейський суд з прав людини не має права зобов’язувати Україну лікувати екс-прем’єра Юлію Тимошенко в стаціонарі лікарні.

“Європейський суд з прав людини не може приймати (такі) рішення, у нього в компетенції цього немає – де, кого лікувати, яким способом”, – сказав він.

Як відомо, Європейський суд з прав людини вказав уряду України на необхідність надання медичної допомоги Юлії Тимошенко у відповідній медустанові.

Про це ідеться у прес-релізі Європейського суду, отриманому “Українською правдою“.

“15 березня 2012 року Європейський суд з прав людини вирішив вказати уряду України, на підставі правила 39-1 правил суду, забезпечити отримання Юлією Тимошенко адекватної медичної допомоги у відповідній інституції”, – сказано в прес-релізі.

Як повідомив адвокат екс-прем’єра Сергій Власенко: “Європейський суд з прав людини виніс припис в рамках 39 регламенту європейського суду.  Ним державу Україна зобов’язано проводити лікування Юлії Тимошенко в стаціонарі спеціалізованого медичного закладу”.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин на 5 каналі заявив, що рішення Європейського суду потрібно виконувати… крапка.

Європейський суд з прав людини входить до структури Ради Європи, членом якої є Україна. Рішення Європейського суду з прав людини  підлягають обов’язковому виконанню країнами, які ратифікували Європейську конвенцію. 17 липня 1997 року Верховна Рада України ратифікувала Європейську конвенцію про захист прав людини та основних свобод.

Майже немає сумнівів в тому, що Європейський суд скасує вироки українських судів відносно Юлії Тимошенко та Юрія Луценко. В такій заяві Лавриновича проглядається намагання нівелювати рішення Європейського суду в майбутньому.

Тому заява міністра юстиції Олександра Лавриновича виглядають не як не компетентність. Менталітет української влади, коли влада може все, порушуючи кожного разу Конституцію, закони України, спрацював й цього разу. Вона намагається погратися в гру:”А якщо ми не виконаємо рішення Європейського суду, то що?”.

Це в Україні влада дозволила собі порушувати законодавство, а потім з екранів ТБ знайомими до болю обличчями Чечетова, Герман, Богословської, того ж Лавриновича розказувати, що так має бути.

З європейськими інституціями так не вийде. Кому, як не міністру юстиції відомо, що за не виконання рішень Європейського суду до України будуть застосовані реальні санкції. Й можливо вони будуть застосовані тільки до певних осіб з влади, але чомусь є відчуття, що санкції торкнуться кожного з нас. Не виключено, що Україна після таких дій опиниться в міжнародній ізоляції. А після цього про європейські стандарти та рівень життя можна забути.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.448sec