My Great Web page


Интернет реклама УБС

Мешканці Черкас зареєстрували в мерії 6-метровий запит на інформацію

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Мешканці Черкас зареєстрували в мерії 6-метровий запит на інформацію

Цікаве є ноу-хау в місті Черкаси – на тролейбусах 7-го маршруту вивішується оригінальна табличка “Платний”.

Таким чином, влада міста попереджує своїх городян пільгових категорій, що це транспорт не для них. Для таких є тролейбуси без спеціальних написів, в яких напис “Платний” відсутній. Й можливо в таких нових формах апартеїду сьогодення немає нічого дивного, але є одна прикра деталь – старенькі бабульки й дідульки не мають уявлення, коли їх жаданий “бесплатний” тролейбус підійде до зупинки, тому як не існує маленької дрібнички… розкладу руху комуністичного тролейбуса.

Мерія міста виявилась оперативною в розділенні мешканців на категорії. Але при розміщенні розкладів на зупинках чомусь “тупить”. Якось важко там уявити, що стояти потенційним клієнтам не платного тролейбуса часто не дозволяє звичайне здоров’я.

Та й постанова Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» не указ. В статі 28 якої сказано, що всі зупинки громадського транспорту  повинні бути обладнаними  обов’язковими  розкладами руху.

Звісно, така наявність розкладів руху на зупинках допоможе відстежити, чи дотримуються перевізники міста Черкаси умов контракту і чи виконують обіцянки щодо регулярних перевезень громадян.  Врешті, це робить життя жителів та гостей Черкас комфортнішим.

Тому ініціативу місцевого ВМГО “Молодь Демократичного Альянсу”, яка проводилась в рамках кампанії “Розкладам руху на зупинках – бути!”, за підтримки МФ “Відродження” та Товариства фахівців з промислового менеджменту місцеві жителі підтримали завзято.

(фото з сайту ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу")

301 житель міста Черкаси запитав у влади про розклад руху всіх маршруток на конкретній зупинці, кількох зупинках чи всіх зупинках міста Черкаси.

Звернення виявилось аж занадто вагомим – 6 метрів. Що викликало певні незручності при реєстрації в мерії.

Черкащани, активні українці, змусили владу зареєструвати 6-метровий запит на інформацію щодо розкладів руху.

(фото з сайту ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу")

Ці звернення було зараєстровано у відділі реєстрації  звернень громадян Черкаського міськвиконкому. Тепер, згідно з законом про доступ до публічної інформації, всі ці громадяни протягом  5 днів повинні отримати відповіді з розкладом руху громадського транспорту по зупинках, які цікавили цих людей.

Лишається одне питання: чиї інтереси захищатиме влада….?


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.429sec