My Great Web page


Интернет реклама УБС

До Києва прибула одна з найзнаменитіших скульптур світу (фото)

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! До Києва прибула одна з найзнаменитіших скульптур світу (фото)

15 березня, після двотижневої подорожі з Йоркширського парку (Англія) прибула скульптура “Будинок знань”. Робота Жауме Пленси є однією з найвідоміших скульптур світу.

6 тонна скульптура на трьох вантажівках доставлена на склад неподалік від Києва, й там її буде інстальовано найближчим часом.

“Будинок знань” – найбільша й у той же час одна з найтендітніших робіт з усіх, які будуть представлені на фестивалі. Адже при висоті у вісім метрів товщина алюмінієвого листа, з якого виконані ажурні букви – всього 1 сантиметр. Так що ми постаралися максимально убезпечити скульптуру від пошкоджень. На щастя, складнощів з транспортуванням не виникло”, – розповіла куратор Kyiv Sculpture Project Катерина Тейлор.

За її словами, кожен фрагмент “Будинку знань” був захищений м’якої упаковкою, а розвантажували їх за допомогою кранів з м’якою підвіскою. Для зберігання скульптури на складі створено спеціальні умови – окреме опломбоване приміщення з клімат-контролем.

Після установки, скульптура виглядатиме так:

Фото Kyiv Sculpture Project

Побачити знамените творіння Жауме Пленси кияни і гості столиці зможуть 2 червня – скульптуру встановлять в Національному ботсаду ім. Гришко в рамках спеціального проекту на першому Міжнародному фестивалі скульптури Kyiv Sculpture Project.

На ньому будуть представлені близько 20 скульптур українських та міжнародних авторів, як уже визнаних, так і початківців. Фестиваль є некомерційним, його планується проводити раз на два роки.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.428sec